Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Siparişi Kaybeden Ve Müşteriyi Aldatan MNG Kargo

Birkan
29 Nisan 21:15
109

Hepsiburada.com'dan aldığım ürün bana ulaşması için MNG Kargo'ya verildi. Ürün 5-7 arasında Gebze köşklüçeşme şubesinde kaldı. Müşteri hizmetlerini aradığımda yoğunluktan dolayı geciktiğini söylediler. Bir sonraki gün kargomun teslim edildiğine dair bir SMS aldım ama ortada kargo falan yok. Yalan beyanda bulunarak müşteriyi aldattınız, ödemesi yapılan ürünümü kaybettiniz. En kısa sürede ürünümün veya bedelinin elime ulaşmasını istiyorum. Yoksa mahkeme gideceğime emin olabilirsiniz.

29 Nisan 21:16 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

MNG Kargo Okmeydanı Kargomu Teslim Etmedi Dönüşte Yapmıyor

Elif
30 Aralık 2023 18:58
351
5
Çözüldü

MNG Kargo Ürünümü Teslim Etmedi

Leyla
07 Ekim 2023 12:18
402
"Şikayetimin çözümü için yaklaşımda bulunan Yusuf beye teşekkür ederim. Elinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştı. Ama MNG Kargo Ömerli şubesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bir daha asla tercih etmeyeceğim bir firma"

MNG Kargo Ürünüm Teslim Edilmedi

Nehir
21 Eylül 2023 16:38
539
Benzer Şikayet Yaz