MNG Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

MNG Kargoyu Kapının Önüne Bırakıp Gitmiş

170görüntüleme
Arif
Arif 26 Kasım 2020 15:32

Cumartesi günü 9 kat 20 dairelik apartmanda benim zilime basıp kargonuzu bıraktım deyip, dönüp giden bir arkadaş oldu. Eşim indiğinde kargo yerinde yokmuş. Aradım o gün müşteri hizmetlerini kargom yok diye kargonuz kuryede diye işlem başlatamadı. Akşam 6 :30 gibi benim adıma teslim edildi diye mesaj geldi. 

Yöneticimiz, almış pazartesi günü teslim alabildim kargoyu. Bugün de ayrı bir kargom geldi telefon etti evde kimse yok diye hemen eşimi arayıp döneceğim dedim kapının içine bırakıyorum dediğin de hafta sonu o terbiyesizliği yapan da mı sendin dedim açtı ağzını yumdu gözünü,  terbiyesiz diyemezsin bilmem ne bırakmıyorum dedi ve kapattı.

 MNG Eskişehir iki eylül şubesi ile yaşadığım ilk problemlerde bunlar değil. Ben komşuna bırakmadım kargonu inip alsaydın diyor bir de. Kapının girişine bırakıp gidiyor keşke komşuma bırakıp ismini gönderseydi. Araba park yeri yok diye bir tek MNG ile yaşadığım bu problem artık nefret ettirdi beni. Mağaza sahibiyim istediğin yere şikayet et diye beni telkin etti. Kuryemizin adı f*** ama sahibimi bilmiyorum beyanına göre öyleymiş.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo26 Kasım 2020 16:46

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo
MNG Kargo27 Kasım 2020 10:38

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler