Toplam çözüm sayısı
..
MNG Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

MNG Kargo'ya Verilen Koskoca Koli Kayıp

687görüntüleme
Barış
Barış 24 Ocak 01:44
MNG Kargo'ya Verilen Koskoca Koli Kayıp

MNG Kargo'ya 2470*****410 numara ile verilen gönderim aylardır kayıp. İki şube bir birine yönlendirip duruyor. Bir türlü nerede olduğunu bulamadık. Hukuki açıdan ne yapabilirim? Bu konuda bilgisi ve tecrübesi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekkür ederim.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo24 Ocak 01:45

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo
MNG Kargo1 ay önce

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

Barış
Barış2 hafta önce

Tamam telefonla aradınız, 2 hafta bekledim sonuç yok. Neyse anlaşılan dava açıp avukat ve mahkeme masrafını da sizden alacağım.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Hamza
Hamza24 Ocak 22:08
 

Kargonuzun ebatı önemli olup bu konuda Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı'na yazılı güzel bir dilekçe ile başvuru yaptığınız zaman bakanlık en iyi şekilde size yardımcı olurken, sürecin işlemesinde de zaman kaybetmemiş oluyorsunuz. Aksi takdirde muhatap bulmanız dahi zor.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler