Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo'ya Ulaşma Çilesi Ne Zaman Biter?

profile
Demet
23 Ocak 14:29
219

Ulaşamıyoruz. Kargo şirketleri ülkede resmen cehennem yaşatıyor. Sabah arıyoruz ulaşamıyoruz öğlen arıyoruz ulaşamıyoruz. Öğleden sonra arıyoruz ulaşamıyoruz. Siz hayırdır, Gerçekten kargo hizmeti verdiğinize emin misiniz? MNG Kargo Kayseri şubeleri Düvenönü ve Talas şubelerine ulaşmak imkansız. Kurye çağıracağız telefonu açan yok. Sürekli meşgul ya da kapatıyorlar hiç çağrı almıyorlar.

MNG Kargo Logo
23 Ocak 14:30 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi.

Demet
Demet
24 Ocak 16:44

Müşteri hizmetlerinden aradılar. Şubelere bilgilendirme yapıldığı söylendi. Umarım ilerisi için çözüm sağlanmıştır. Şubelerde çalışanlar için de kuryeler arkadaşlar için de bu ülkede bu işi yapmanın ne kadar zor olabileceğini anlıyorum. Bin çeşit insanla uğraşıyorlar ama anlaşılmayan bir şey var. O da şu "herkes yaptığı işi en iyi yapmak zorunda". Her mesleğin zorlukları var ve bu hiçbir şekilde yapılması gereken görevi su istimal etme hakkı ve insanların zor durumda zor durumda bırakma cesareti vermez kimseye/ vermemeli. İlginiz için teşekkür ederim MNG Kargo. İyi çalışmalar.

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Teslimat Sorunu: Eve Gelmeden Teslim Bildirimi!

profile
Rumeysa
03 Nisan 20:07
31
5
Çözüldü

MNG Kargo Kargom Teslim Edilmedi

profile
Merve
19 Mart 11:07
80
MNG Kargo Kargom Teslim Edilmedi
MNG Kargo Kargom Teslim Edilmedi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz