MNG Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

MNG Kargo'nun Ürünü Kapıya Bırakıp Gitmesi

405
Gönül
Gönül 22 Mart 04:11

sokun.

MNG Kargo Taşocağı Mahmutbey Şubesi, 2 seferdir kargomu kapıya bırakıp gitmektedir. Ne arama ne telefon açma yapılmamaktadır. Tesadüfen bugünkü ürünümü görmeden kaybolabilirdi. Teslimat kodları 484466356801 ve 105232159184 olan kargolarım için böyle bir durum yaşanması kabul edilemez. Bir kargo dağıtım elemanı için en önemli görev, kargoyu alıcıya ulaştırmaktır. Lütfen, dağıtıcılarınıza bu eğitimi verin ve bizleri mağdur etmeyin veya strese sokmayın.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo22 Mart 04:12
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
49
15 saat önce

MNG Kargo Kargo Teslimi Olmadı

Ürünüm kapıya gelmeden geri şubeye teslim edilemedi diye geriye gitti aradığını söyledi ve hiçbir şekilde telefonla aranmadı. Şubeyi aradım şubede ki bayanın ısrarla aranmıştır alacaksanız alın almayacaksanız kargonuz geriye gönderilecektir diye bilgi verdi.

profile
49
1 gün önce

MNG Kargo Teslim Edildi Yazıyor Ama Edilmedi

Kargom 11 gün gecikti teslim edildi yazıyor ama elime ne kargo ne de bilgilendirme mesajı geldi. Şubeleri arıyoruz muhatap olacağımız kimse yok telefonlara bakılmıyor 6 ürün sipariş ettim 1 ürün geldi sadece 5 ürün ortada yok. 2 gündür ulaşamıyorum MNG şubelerine yardımcı olun lütfen.

profile
56
1 gün önce

MNG Kargo Ürünü Kırık Teslim Etti, Yardımcı Olmuyor!

Ben Iğdır k** mağazasında müdürüm bugün bana MNG Kargo tarafından ürünler geldi ve kargocu arkadaş bana dedi ki abi bir kargoda sıkıntı var ses geliyor sen bakarsın ben de peki dedim dedi sorun varsa bize ulaşırsın bizde tutanak tutuldu gelip alabilirsin dedi ben de peki dedim. Kolideki bir tane ürü...

MNG Kargo Ürünü Kırık Teslim Etti, Yardımcı Olmuyor!
profile
301
3 gün önce
profile
Zübeyde sonuçtan çok memnun
  • 18 saat önce

MNG Kargo Geç İslam Yapıyor

Modanisa'dan satın almış olduğum ürünü iade etmek için bana verilen kod ile MNG Kargo'ya teslim ettim fakat MNG Kargo ürünü cuma günü teslim etmeme ra...

profile
136
3 gün önce

MNG Kargo Ürün Teslim Edildi Yazıyor Ama Ürün Teslim Edilmedi

Dolap uygulaması üzerinden yaklaşık 1 hafta önce ürün aldım. Kargom sayfadan bakınca teslim edilmiş görünüyor, fakat ürün bana ulaşmadı. Beni arayan da olmadı. Teslim alan kişi olarak benim adım yazıyor, fakat ben ürünü teslim almadım. Kargom nerede? Yardımcı olur musunuz?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .