12 Temmuz
#12257807

MNG Kargo'nun Sorumsuzluğu

Salı günü teslimat şubeye ulaşan ürünüm aynı gün sabahın erken saatlerinde kurye dağıtımına çıkarılmıştı. İlk defa bu kargoyla gönderilen bir ürünümü teslim alabileceğim diye seviniyordum ki 4 gün geçmesine ve 4 gündür her gün kurye dağıtımına çıkarılmasına rağmen ürünümü hala alabilmiş değilim. Bu kadar kalitesiz bir kargo firması görmedim. Bütün işiniz bahaneler ve yalandan ibaret. Ürün kargoya verilmeden önce öğrenseydim kesinlikle bu firmayla göndermelerine izin vermezdim.


2 gün boyunca aradım şubeyi 3. Gün sağ olsunlar cevap verme tenezzülünde bulundular, yine belki yalan dolan olabilecek bir bahaneyle ve hemen teslim edeceğiz diyerek. Ne bir özür dileme zahmetinde bulundular ne de mağduriyetimi giderme. Umarım en kısa sürede kargo işini bırakırsınız. Daha önce de ürünlerimi kaybetmiştiniz. Umarım kimse bu firmayla gördüğüm kadarıyla birçok kişi ve ben gibi mağdur olmaz. Düzeltirsiniz diyemiyorum çünkü otomatik mesajdan ibaret bir firmasınız. Duvara söylesem şekilden şekilde girerdi bu kadar şikayetten sonra.

Metin Metin 647 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Metin12 Temmuz

  Kargo takip numaram: 787977280773 Fatura numaram: yu 370505

 • Metin12 Temmuz

  Aramanızla sorunumun çözüleceğini düşünmüyorum. Zaten şubeyi kendim kaç defa aradım. Kızdığım nokta madem hasta bir eleman çalışıyor ve yetişemiyor ‘koskoca mng’ firması neden buna bir önlem almıyor, telefona çıkan çalışan neden her aramamda hepsi bugün teslim edilecek diyor ve 4. Günün sonunda kargom hâlâ ulaşmış değil?

 • MNG Kargo Temsilcisi12 Temmuz

  Merhaba , MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected] .tr

 • Metin12 Temmuz

  Eminim ulaşmıştır, eminim detaylı inceleme yapıp geri dönersiniz. Neyi çözecek peki bu? Ben çalışıyor olduğum için evde duramıyorum ya da şubeye gidip teslim alamıyorum. Yaşlı insanlar doktora gidecek 4 gündür bir kargonun gelmesini bekliyorlar. Bu kaybedilen zamanı nasıl telafi edeceksiniz acaba?

 • MNG Kargo Temsilcisi12 Temmuz

  Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler