28 Ocak 2015

MNG Kargo'nun Sorumsuzluğu!

MNG Kargo adresten kargomu almıyor ve alımın gün içinde gerçekleşeceğini söyleseler de hiçbir zaman gelmiyorlar. Bu durum MNG kargonun kronik sorunu Kocaeli'nde Saraybahçe şubesi bana bunu en az 3 kere, Yahya Kaptan şubesi 2 kere ve Ankara'da Çukurambar şubesi de 1 kere yaşattı. Şikayet için bölge müdürlüğüne ve 444 06 06' dan firmaya ulaşılamıyor ya hat hiç düşmüyor ya da 444 06 06' da saatlerce hatta bekletildikten sonra kimseyle görüşemeden hat düşüyor. Yaptıkları reklamların da gerçeklikle hiç bir ilgisi yok. Bütün kargo şirketleri çalışırken onlar yerde bir karış kar var diye bir gün öncesinden almaya gelmedikleri kargomu şirket politikaları gereği alamayacaklarını söylediler.

Zümrüt 548 Okunma

Cevaplar

  • Zümrüt'nin Teşekkür Mesajı28 Ocak 2015

    Kocaeli Bölge Müdürlüğü'den arayan yetkili gayet olumluydu. Kagro alımının gercekleşeceği sözünü verdi ve karşı tarafın da uyarılacağını belirtti. İlginiz için çok teşekkur ederim.

  • MNG Kargo Temsilcisi28 Ocak 2015

    Merhaba Zümrüt Hanım , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön