12 Temmuz
#12257420

MNG Kargo'nun Saygısız Çalışanları

Rize Ekrem Orhon mahallesindeki şubenize dün 17:05 de ürün iadesi için gittim. Ürün iade etmek istiyorum dedim gişedeki bayanın müşterisi olmamasına rağmen 2 kere soru sormama cevap vermemesi üzerine diğer her konuşmama etrafına alaycı bakarak cevap veren bayana sordum. Mesainin bittiğini ürünü almayacaklarını söyledi. Mesai 17.00'da bitiyormuş. Israr ettim 5 dakika için yardımcı olamaz mısınız diye. Emanet alamıyoruz dedi. Birbirlerine bakıp gülmelerini anlayamadım. Mesaisi 17:00'da biten kargoyu ilk kez görüyorum. İlgisizliğin ve ürün almanın görüntülerini mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Sabah 08.00 da yine gittim. Bu sefer başka biri vardı. Ona soruyorum; 08:30'dan önce işlem alamayacağını söyledi. İki kez geldiğimi yardımcı olmasını rica ettim bana cevap bile vermeden arkadaşlarıyla sohbete devam etti. Ben de sanıyorum ki işlemimi alacak diye bekliyorum karşısında ayakta. 1 dakika geçince sordum işlemimi mi alıyorsunuz. Hayır 8 buçuktan önce alamayız diyor.


Sistem öyleyse tamam bir şey demiyorum ama bu kadar saygısız insanlar mı MNG'yi temsil ediyor? Orada dikiliyorum soruya cevap vermiyor insanlar. Veren de arkadaşlarına sırıtarak veriyor. Gidin de Yurtiçi Kargo'da nasıl müşteri karşılanıyor öğrenin. İş yerine gelip anlattığımda herkes aynı şeyleri anlattı. Yetkilileri (sanırım yetkili emin değilim masada oturan) akşam gittiğimde kahve ağası gibi oturuyor insan bir hoş geldiniz veya hanımefendi durum böyle der oturduğu yerden izlemez. Gizli müşteri sisteminiz varsa bir gidin de görün. Ama Y** Kargo'ya da gitmeyi unutmayın. Kargo nasıl olur hizmet nasıl olur görün ne kadar beyefendi insanlar, keza yöneticileri de öyle. Sorun mesai saatleri dışında neden ürünü almadılar değil yaklaşımları kabalıkları. Ve mesai gerçekten 17:00'da mı bitiyor. Bir daha oraya gitmeyim diye Rize'nin bir ucu fener mahallesindeki şubenize gideceğim. Trendyol'u da arayacağım MNG şikayetimi oraya da ileteceğim.

Semra Semra 298 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi12 Temmuz

    Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler