05 Aralık 2013

MNG Kargo'nun Personeli Müşteri Memnuniyetinden Bir Haber!

4 Aralık günü adrese gelen kurye, kargonun alıcı ödemeli olduğunu bildirdi. Bunu 1 telefon ile sormam gerektiğini ve 1 dk beklemelerini rica ettiğimde kargo personellerinden biri diğerine "Boşver, hadi gidelim. " şeklinde seslendi ve çalmakta olan telefonun açılmasını beklemeden çekip gittiler. Kargo daha görünür uzaklıktayken, ben gönderinin alıcı ödemeli olduğunu teyit ettim.


Kuryenin bağlı bulunduğu Kocaeli Gebze MNG Kargo Eskihisar şubesini arayarak kuryenin 1 dk beklemeden gittiğini, kargomu mümkünse şimdi, değilse yarın getirmelerini rica edince, "Adrese gidip geri dönen kargoyu tekrar götürmüyoruz. Sizin gelip şubeden almanız gerekiyor. " şeklinde yanıt aldım.


Müşteri memnuniyeti buna mı denir?

Cihad 87 Okunma

Cevaplar

  • Cihad08 Aralık 2013

    MNG Kargo benimle konuyla ilgili hiçbir iletişim kurmadı. Ben defalarca kez çağrı merkezini arayıp kargomu getirmelerini rica ettiğimde hep olumsuz cevaplar aldım. MNG Kargonun bu kadar vurdumduymaz bir firma olduğunu bilmezdim. Birdaha asla MNG Kargoyu tercin etmem, ettirmem.

  • Cihad05 Aralık 2013

    Konuyla ilgili MNG Kargo çağrı merkezini defalarca kez aradım. kargomun bugün veya yarın dağıtıma çıkarılmasını rica etmeme rağmen "müşteri memnuniyeti için olsa gerek" kargomun şubeden 2km uzaklıktaki adresime değilde, 400km uzaktaki geldiği adrese geri gideceğini söylediler. Sanırım memnuniyetimiz bunu gerektiriyor. Satıcı firma ile de görüşerek durumu bildirdim. Müşteri odaklı bir kargo şirketi tercih etmeliler.

  • MNG Kargo Temsilcisi05 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön