28 Ekim 2016 #6804940

MNG Kargo'nun Fahiş Fiyat Talebi

9. ayda Malatya'da bulunan müşterimiz bize gönderi yapmak üzere MNG Kargo'yu arayıp, bizim firma olarak MNG ile kurumsal anlaşmalı olarak çalışıp çalışmadığımızı soruyor. Şubeden bizim MNG Kargo ile anlaşmalı olduğumuzu söylüyorlar. Halbuki bizim MNG Kargo ile kesinlikle bir anlaşmamız yoktur. Kargoyu teslim alıp bize fahiş bir fiyatla getiriyorlar. Fiyattan dolayı kargoyu geri gönderiyoruz.


Bu sefer de müşterimize icra gönderiliyor. Müşterimiz ve biz sizin şubenizin yalan yanlış bilgi vermesinden dolayı mağdur olduk. Şimdi de müşterimizi mağduriyetten kurtarmak için kargoyu tekrar istedim. Bunun üzerine ilk başta verdiğiniz fahiş fiyatı 2 ile çarpıp istiyorsanız bunu peşin ödeyeceksiniz deniliyor. Bu yanlış anlamayı çözmenizi ve mağduriyetimizi gidermenizi rica ediyorum.

Emine 89 Okunma

Cevaplar

  • Emine26 Mayıs 2017

    Kesinlikle hiçbir dönüş sağlanmadı. Müşterim icrayı durdurmak için 500 TL civarında bir ödeme yapmak zorunda kaldı.

  • MNG Kargo Temsilcisi28 Ekim 2016

    Merhaba Emine Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön