17 Aralık 2013

MNG Kargo'nun Bilgilendirmesi Yüzünden Kargom Geri Geldi!

MNG Kargo Samsun Çiftlik şubesinden Gaziantep 5. Zırhlı Tugay K.lığına kargo gönderdim. Çiftlik şubesi, önce Gaziantep Ayıntap şubesini arayarak bu adrese teslimatları olup olmadığını sordu. Olduğunu beyan etmeleri üzerine zarfı teslim ettim.


16.12.2013 günü Çiftlik şubesi beni arayarak kargom geldiğini bildirdi. Ben de gönderdiğim zarfın cevabı gelmiştir düşüncesi ile gittim. Ancak benim gönderdiğim zarf geri gelmişti. Meğer Ayıntap şubenin oraya teslimatı yokmuş. Kardeşim o zaman niye var diyorsunuz? Birde geri gelen zarfım için ücret talep ediliyor. Ben de zarfı hatıra! olarak çiftlik şubeye bıraktım.

Hakan 89 Okunma

Cevaplar

  • Hakan05 Aralık 2016

    Aradan 1 yıl geçti. Halen geri dönüş bekliyorum!

  • Hakan17 Ocak 2014

    Tam (1) ay geçti, henüz araştırma tamamlanamadı. MNG Gaziantep Bölge Md.lüğünü aradığımda da 'biz size döneriz' demişlerdi.

  • MNG Kargo Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön