16 Ağustos
#12443004

MNG Kargomuzu Kaybetti

5 Ağustos 2019 'da Isparta’dan verilen 475199367382 takip numaralı kargomuzun 06.08.2019 'da MNG Kargo Aydın ili Didim şubesine geldiğine dair mesaj aldık. Söz konusu kargomuzda devlet tarafından sağlanan ilaçların bulunması nedeniyle, mesajdan 18 dakika sonra teslim almak üzere şubeye gittik. Ancak şubede kargonun dağıtıcıya verildiği söylendi. Akşam ise sisteme kargonun yetkili alıcıya teslim edildiğine dair bilgi eklenmiş. Alıcı şahıs tekrar kargo şubesine giderek hiçbir şekilde kargoyu teslim almadığını, tesellüm fişindeki kendisine ait olduğu söylenen imzayı kontrol etmek istediğini söylemiştir. Bunun üzerine şubedeki görevliler dalga geçer gibi kargonun teslim edilmediğini, ancak şubede de olmadığını söylemişlerdir.


Kargoda taşınan ilaçların bedeli nedeniyle temini alıcıyı zor durumda bırakmıştır. Kaldı ki şube çalışanlarının umursamaz tavrı ve çirkin üslupları nedeniyle dava açmayı düşünmekteyiz. Konuyla ilgili müşteri hizmetleriyle de iletişime geçemedik. Şu an kargo kayıp, muhtemelen taşınan ilaçlar da bozulmuştur.


Alıcı müvekkilin uğradığı maddi ve manevi zararlar söz konusudur. Kargo şirketi olarak bir daha asla MNG Kargo'yu tercih etmeyeceğimizi ve hukuki çalışmaları başlatacağımızı bildiririz.

Şebnem Şebnem 673 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi17 Ağustos

    Merhaba, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. MNG Kargo ailesi olarak iletmiş olduğunuz geri bildirimler için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

  • Şebnem17 Ağustos

    Aradığınızda toplantıda olduğum için yanıt veremedim, tekrar arama sağlarsanız sevinirim.

  • MNG Kargo Temsilcisi16 Ağustos

    Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları