19 Mart
#11737445

MNG Kargomu Teslim Etmiyor, Peşinde Koşturuyor!

1 Mart 2019 'da Morhipo'dan alışveriş yaptım. Ancak alışverişim MNG Kargo ile adresim olan Elazığ/Kovancılar'a gönderile (e) medi! Çalışan biriyim, koca kargo şirketi dersiniz ama sipariş ile ilgili eve geldiğine dair ne bir not bıraktı kapıma ne de arama zahmetinde bulundu! Bu arada internetten de takip ediyorum kargoyu ama çıkan yazı şu "Kargonuz dağıtımda. " Neyse gelirse ararlar herhalde dedim, birkaç gün sonra bir baktım kargo iade edilmiş ve ben bunu Morhipo'nun gönderdiği mesaj ile öğreniyorum!


Sonra Morhipo'yu aradım, MNG Kargo ilgisizliği nedeniyle üründen haberdar bile olamadığımı ve ürünü tekrar göndermelerini rica ettim. Gönderdiler. Bu arada Elazığ MNG'den dağıtıma geliyorlar ilçeye. Merkez şubeyi aradım, bizim sizi dağıtımda aramamız gibi bir şey söz konusu değil dediler.


Eee peki ben nasıl haberdar olup kargomu teslim alacağım sizden dedim? Cevap kem küm. Eee madem dağıtıma çıkan kişinin numarasını verin ben arayayım, peşinden koşturayım dedim! Sağ olsunlar (!) verdiler numarayı. Bugün ya da yarın kargonun gelmesi lazım. Gün içinde defalarca aradım açan yok, geri dönen yok. Bu ne biçim çalışma ahlakı Elazığ MNG Kargo? Bu ne biçim kayıtsızlık?

Ceyda Ceyda 851 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi20 Mart

    Merhaba, MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler