MNG Kargomu 1 Haftada Teslim Etmedi

Kıvanç Kıvanç30 Kasım 2020 11:02

İstanbul'dan Bilecik'e cuma günü evrak içeren kargomu teslim ettim. Haftaya cuma günü hala kargomun teslim edilmemesinden dolayı kargomu verdiğim şubeye gittim. Kargom şubeden çıktı. Oradaki personel kargonun Bilecik'e gittiğini 3 gün dağıtıma çıktığını, fakat teslim edilecek olan koskoca fabrikanın bulunamadığını söyledi. İlk teslim ederken 10 küsur lira vermiştim ve teslim edilmediği halde benden tekrar 10 küsur lira para istedi. O parayı ödedim ve aynı kargoyu başka bir kargo şubesine teslim ettim. 

Cuma günü verdiğim kargo pazartesi günü müşterimin elindeydi. Kargoculuk bu şekilde olur. Bu olaydan birkaç hafta önce de yine MNG Kargo Ümraniye'den Bayrampaşa'ya 1 haftada getirdiği kargo olmuştu. Artık MNG Kargo ile çalışmayacağım. MNG Kargo'nun bu olayda yanlışlıklarını aşağıya listeledim.  

1) Daha sonradan öğrendim ki müşterimin zaten MNG Kargo ile anlaşması varmış. Anlaşması olduğu halde bu kargo nasıl teslim edilmez? 2) Teslim eden olarak firmamın ismini ve adresini 15 sene önce bulunduğum adres olarak girmişler. Kargo geri gelse beni orada bulamayacaklar. 3) Teslim edilmediği halde kargonun gitme ve gelme ücretlerini haksız olarak benden aldılar.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 30 Kasım 2020 16:43

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 30 Kasım 2020 11:13

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler