MNG Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

MNG Kargoda Yerlere Saçılan Kargolar Ve Park Terörü

187
Ömer
Ömer 01 Aralık 2022 00:49
videoplayer-icon

İstinye çarşıda MNG Kargo araçları yüzünden park yapmamız engelleniyor. Uyarımıza rağmen umursamıyorlar. Her yere duba koyuyorlar. Araç çekmiyoruz. Alışveriş yapamıyoruz. MNG Kargo bu park terörüne son ver. Ayrıca kargolar yerlerde gelişigüzel atılmış, dağınık ve özensiz.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo01 Aralık 2022 09:26

Benzer Şikayetler

profile
53
2 gün önce

MNG Kargo Evime Kargom Gelmiyor

Saygısız Bölge Müdürlüğü telefon görüşmesi kadın. Bu nasıl bir yönetim bu nasıl bir iş. Bu insanların paramla mağdur oluyorum neymiş bölge varmış Konya Ereğli'deyim ben tiren yolunun üstüne bakan yokmuş sanki parasını almıyormuş gibi bu bir el köyün yoksa ilgili mercilere gidip şikayet edeceğim bugü...

profile
133
2 gün önce

MNG Kargo Bölge Müdürlüğü Telefonu Yüzüme Kapattı

Saygısız Bölge Müdürlüğü telefon görüşmesi kadın. Bu nasıl bir yönetim bu nasıl bir düzensizlik ben anlamış değilim. Tarafınıza kargo iletişimsizlik olarak başvurduğum bölge müdürlüğü görüşmemde resmen çözüm odaklı bir sonuca varmaları gerekirken ; dinleyecekseniz anlatacağım dinlemeyecekseniz kapat...

MNG Kargo Bölge Müdürlüğü Telefonu Yüzüme Kapattı
  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
230
3 gün önce

MNG Kargo Yanıltıldım

videoplayer-icon

Protez dış siparişi verdim. Birkaç gün içinde MNG Kargo aracılığıyla ürün elime ulaştı. Kutunun içinden iki parça oyuncak diş çıktı bunun karşılığında 700 TL ödeme yaptım. Aradığımız hiçbir telefona cevap vermiyorlar ayrıca fatura göndermediler şikayetçiyim.

MNG Kargo Yanıltıldım
MNG Kargo Yanıltıldım
profile
64
4 gün önce

MNG Kargo Gelemeyen Kurye Yalanı!

İki gündür MNG Kargo'dan kurye bekliyorum yalandan yok şu zaman geleceğiz yok bu zaman geleceğiz deyip beni oyalıyorlar onlar gelecek diye ben evden çıkıp dışarıdaki işlerimi halledemiyorum madem gereğini yapamıyorsanız niye insanları yanıltıyorsunuz geleceğiz diye!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .