MNG Kargo'da Teslimat Sıkıntısı

Ali Ali26 Şubat 00:10

Sipariş vermiş olduğum 2 ürünümü sipariş ettiğim firma 19.02.2020 tarihinde MNG Kargo Gersan şubesi Ankara'da adrese teslim edilmiştir. Ürün 21.02.2019'da elime ulaşacağı belirtilmiştir. Fakat bana 45 km ilerideki Osmaniye ilindeki MNG Kargo 7 Ocak şubesine getirilen ürün bahçe ilçesindeki evime teslim edilecekken acelemiz olduğu için kendimiz 45 km ilerideki MNG Kargo 7 Ocak şubesine giderek teslim almak istediğimde ürünümün orada olmadığını 1 tanesinin diğer Osmaniye şubesinde olduğunu 1 diğer ürünümün de Adana ilinde olduğunu belirtmiş olup ürünü teslim etmediler. Bize en yakın şube olan Düziçi şubesinin bize 24.02.2020 tarihinde evimize kadar ulaştıracağını belirtmişlerdir. Aynı anda yollanılan 2 paket ürünümün 1 tanesi Osmaniye'de olup diğer ürün Adana'da bırakılmıştır. 24.02.2020 tarihinde Düziçi MNG Kargo şubesini aradığımızda ürünün nerede olduğunu bilmediklerini söylediler. Eğer ürün elinizde ise gelip bari Düziçi ilçesinden teslim alalım dediğimizde 10 dakika sonra ürünün nerede olduğunu öğrenip size dönüş sağlarız diyen MNG Kargo Düziçi şubesindeki laubali personel 1 saat boyunca bizi aramayınca ben kendilerini aradığımda burada müşteri var ben onlara bakıyorum sizin ürününüze bakamam diye cevap aldım ben müşteri değil miyim benim kargoma neden bakmıyorsun dediğimde bir cevap alamadım.

Devamında dağıtım günlerinin pazartesi değil salı günü olduğunu belirten firma 25.02.2020 tarihinde teslim edeceklerini bildirdiler. Fakat bu tarihte öğlene kadar gelmeyen ürün için MNG Düziçi şubesini aradığımda dağıtımda olduğunu söylediler dağıtımdaki personelin telefon numarasını verdiler aradım buluştuk fakat elinde bana ait bir paket olmadığını kargomun nerede olduğunu bilmediğini söyleyen personele defalarca sorduğumda elimde size ait ürün yok demesi üzerine ayrıldık. Bundan 3 saat sonra elimde ürün yok diyen personel ben evde yokken evime gidip eşime aynı kargo numarası ile yollanılan 2 üründen sadece 1 paketi teslim etmiştir. Bana elinde olmadığını söyleyen personel evime ürünü bırakıp bir de buna rağmen 41 TL kargo parasını eşimden tahsil etmiştir. 

Hem zamanında teslim edilmeyen hem de 2 üründen 1 tanesini getiren hem de öğlen sorduğumda elimde yok deyip sonra araçtaki bana ait olan ürünün 1 tanesini bırakıp giden şube personeli hakkında, Düziçi MNG şubesi hakkında Osmaniye 7 Ocak MNG Kargo şubesi hakkında gereğinin yapılmasını arz ederim. Bu arada ürünümün 1 paketi hala nerede olduğu bilinmemektedir ve tarafıma teslim edilmemiştir. Bundan dolayı çok mağdur oldum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ali 26 Şubat 19:17

Ne derseniz deyin Hepsi boş Ben bu hikayeleri 1 haftadır dinliyorum ama kimse çare olmadı... Bugünde bitti bugün çarşamba idi hala kargo falan yok ortada. Alış veriş yaptığım firmayı aradım bundan sonra MNG Kargo ile çalışırsa aylık 15.000 TL lik aldığım ürünlerin hepsini iptal edeceğimi belirttim. Ya o MNG Kargo dan geçecek ya da ben o firmadan bir daha alışveriş yapmayacağım.

MNG Kargo Logo MNG Kargo 26 Şubat 14:44

Değerli Müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminiz hakkında gerekli aksiyonlarımızı almış durumdayız. MNG Kargo Ailesi olarak iletmiş olduğunuz yorumunuz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 26 Şubat 08:58

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler