MNG Kargo'da Teslimat  Gecikmesi!

Tuğçe Tuğçe14 Şubat 19:37

7 Şubat'ta Hepsiburada internet sayfasından bez siparişi verdik 12 şubat tarihinde teslim olacak diye bugün 14 şubat ve kargo hala gelmedi çağrı 16.45 civarında çağrı merkezini arayarak kargo mağduriyetimizi ve süreci hızlandırmalarını istemek amacı ile takım lideri Ü*** bey diye birisi ile görüşme sağladım. 

Ancak müşteri memnuniyeti sıfır ne bir müşteri odaklılık vardı ne de farklı bir çözüm sunuldu. MNG Kargo ile ne zaman zorunlu olarak ürün teslimatı alacak olursam olayım hep bir gecikme ve sorun yaşıyorum. 

Ümit denilen takım lideri 5. 30 da arayarak bilgi iletecekti ancak arayan olmadı tekrar cm yi arayıp kendisini hatta isteyince görüşme yaptığım müşteri temsilcisi aracılığı ile 15 dakika inde geri dönüş yapacağını belirtti. Ama  1 saat geçti hala arayan olmadı. Yarın cumartesi ve öğlene kadar o kargo elime ulaşmazsa Tüketici Mahkemesi'ne kadar götüreceğim bu i.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

MNG Kargo Logo MNG Kargo 18 Şubat 10:01

Değerli Müşterimiz, MNG Kargo olarak göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü siz değerli müşterimize teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanılamamıştır. Gönderinize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak sizinle tekrar iletişime geçiyor olacağız. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

MNG Kargo Logo MNG Kargo 14 Şubat 19:43

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler