21 Ekim 2016 #6749137

MNG Kargo'da Aksaklıklar Her Gün Artıyor

İstanbul'dan gelen kargom 1 günde değil aksaklıktan dolayı 2 günde geliyor. Bunu geçtim şirketin gecikmeden dolayı hızlı teslimat yapması lazımken Gençlik Bulvarı adlı şube personelinin uyguladığı keyfi hizmet (hafta sonu çalışma saatinden erken kapama ve dağıtım yapılmadığı) söyleniyor. Kapıya teslim ücreti ödenmiş kargonun şubeden teslim edileceği söyleniyor. Yaklaşık 1 ay önce de bu şubeyi 4440606'ya bildirmiştim. Gördüm ki herhangi bir işlem yapılmamış. Yeni aradığımda ise telefona çıkan kişi müşteri temsilcisi ise çok saygısız.

Hüseyin 256 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin24 Ekim 2016

    Numarama sizden gelen çağrı bulunmamaktadır. İrtibat numaram ile iletişim kurulduğu da doğru değildir. Şikayete cevap vermek adına verdiğiniz bu cevap otomatik yazıdır.

  • MNG Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba Hüseyin Bey, MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.  Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön