10 Aralık 2013

MNG Kargo'da Adrese Gitmek Yok!

Geçen hafta Çarşamba 4 Aralık 2013 tarihinde İstanbul Anadolu Yakası'ndan, İzmir Narlıdere'ye adrese teslim gönderdiğim kargo, adresine teslim edilmedi. Perşembe günü öğlen, MNG Kargo Narlıdere şubesinde gözükmesine rağmen, dağıtımı yapılmadı. Arkadaşım, şubeden gidip almak zorunda kaldı. Şube personelinin de bu konuda tavrı oldukça uygunsuzdu. Açıklama yapma gereği dahi duymadan, adrese teslim ücreti aldılar.


Bir gün sonrasında dağıtım yapılacak şubede olan bir kargo, 5 gün boyunca neden dağıtıma çıkarılmıyor anlamıyorum.

Amber 59 Okunma

Cevaplar

  • Amber16 Aralık 2013

    Tarafıma geri dönüş amaçlı, 10 aralık tarihi akşamı bir telefon edilmiş. O sırada açamadığım için 5 dakika sonra geri döndüğüm müşteri hizmetleri uzun süreli çaldırmaya rağmen telefonu açmadı. Sanırım mesai bitimine 5 dakika kala, yapılmadı denmemesi için yapılan bir arama bu da. Tekrardan aranmam durumumda da kalite departmanlarına şikayetimin iletildiğiyle ilgili sabit bir giriş cümlesi söyleyeceklerine adım gibi eminim. Şube personeline söz konusu şikayetim konusunda en ufak uyarı, yaptırım vb yapılmayacağına da ne yazık ki.

  • Amber10 Aralık 2013

    5 gün şubeden adrese taşınmayan kargonun peşinden şubeye alınmaya gidildiğinde de tavırları benzer. Arkadaşım, adrese teslim ek ücretini ödemeyeceğini söyleyince " iki lira için mi ödeme yapmayacaksınız?", " bende araba yok ki şubeden nereye taşıyayım?" gibi cevapları oldu Narlıdere İzmir Şubesi'ndeki personelin.

  • MNG Kargo Temsilcisi10 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön