Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

MNG Kargo Yayalar Şubesi Personelinin Tavrı!

profile
01 Haziran
508

05.30.2023 tarihinde kargonuz dağıtıma çıkmıştır diye tarafıma mesaj geliyor. Hemen eşimi arayıp bugün kargon gelebilir kapı çalarsa dikkatli olmasını söylüyorum fakat kargom gün içerisinde teslim edilmiyor. Ertesi günde akşama kadar beklememe rağmen kargom gelmedi akşam 4 gibi İstanbul /Pendik yayalar şubesini aradım fakat telefona kimse cevap vermiyor ya da direk meşgule alıyorlar. Bugün sabahtan tekrar tekrar defalarca aramalarım sonucu açıp telefonu yüzüme kapatmalarına rağmen bir şekilde ulaştım karşıdaki hanımefendi Belli ki ısrarlı aramalarıma sınırlı olacak ki telefonda ukla cevaplar vererek çözüm odaklı olmak yerine problemi daha çok büyütmek için çaba sarf etti. Israrla adrese gelindiğini arandığımı iddia etti. Arama kaydını kontrol ettiğimi aramadığımı söylememe rağmen ikna edemedim ve kargonuzu gelip şubeden alabilirsiniz. Tekrar adrese gönderilmeyecek diye inat etti. Kendisini şikayet edeceğimi söylememe rağmen çok rahat şekilde edebileceğimi iletti. Böyle çalışanlar olduğu sürece bu kadar şikayet alması gayet normal firma olarak lütfen önce çalıştırdığınız kişileri gözden geçirin. Son olarak tehdit eder gibi kargonuzu gün içerisinde almayacaksınız iade edilecek diye mesaj yollamış şube tabii ® ki gelip almayacağım iade edebilirsiniz. İnsanın en çok zoruna giden karşı tarafın hatasını anlaması gerekip özür dilemesi gerekirken eliniz de kanıt olmasına rağmen inatla sizi atal yerine koyması.

Gelişme
Gelişme

02 Haziran 13:49

Buraya şikayetimi yazdıktan yaklaşık 1 saat sonra falan çözüm ekibi tarafından arandım ilgileneceklerini ve dönüş sağlayacaklarını söylediler ve tekrar çözüp ekibi tarafından arandım gün içerisinde kargomun teslim edileceği söylendi fakat kargom gene gelmedi sabah tekrar aradım şikayet için kargomun gelmediğini belirttim kayıt alıp dönüş sağlanacak dendi biraz önce çözüm ekibi arayıp kargomun şube de olduğunu dun adresime gelindiğini hatta arandığımı ve ulaşamadıklarını söylediler kaçta aradınız diyorum saat görüntüleyemiyoruz diyorlar telefonum 24 saat açık olmasına rağmen madem aradınız tarafıma arama kaydını gönderin dedim saat kaçta aramış ve adresime kaçta gelmişsiniz dönüş sağlayacağız dediler bekliyorum. Allah bu firma ile kimseyi muhatap etmesin.

MNG Kargo Logo
01 Haziran 12:20

Benzer Şikayetler

MNG Kargo'nun Kurye Çağırdığımı Halde Günlerce Gelmemesi

profile
3 hafta önce
166

Üç dört gündür MNG Kargo'dan kurye çağır yapıyoruz internetten tarih veriliyor ama kimse gelmiyor almaya iade ürünüm var ve kendim gidebileceğim uzaklıkta değil kargo şubeleri. Her gün bir sonraki güne gün veriliyor ama gelen giden yok. Aradığımızda da şu an sistemde hata var dendi ve işlem yapılmad...

MNG Kargo Teslim Edilemedi Ve Teslim Almazsanız İade Edilecek

profile
18 Ağustos
142

Merhabalar. 466486742898 numaralı gönderim adresimde beklememe rağmen teslim denemesi başarısız ve gelip almazsanız iade edilecek diye yazmışlar. Sabahtan akşama kadar kargo gelsin diye bekledim. 20 Ağustos'a yetişmesi lazım. Önemli ve acildi bizi mağdur ettiniz. Lütfen acilen düzeltin bu hatayı. Ya...

MNG Kargo Teslim Edilemedi Ve Teslim Almazsanız İade Edilecek

MNG Kargo Kendi Hatasını Müşteriye Yüklüyor

profile
18 Ağustos
220

MNG Kargo ile yollanan gönderim İzmir Seferihisar şubesinde günlerce dağıtım bekledi. Sonunda dağıtıma çıkartıldı, onda da adres doğru yazılmasına rağmen yanlış denilerek şubeye alınmış. Görüştüğümde kargoyu 30km gelip almam isteniyor. Böyle kötü yaklaşım ve hizmet olmaz!

MNG Kargo Kendi Hatasını Müşteriye Yüklüyor
MNG Kargo Kendi Hatasını Müşteriye Yüklüyor
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 49 sn
Benzer Şikayet Yaz