19 Nisan 2013 #1752361

MNG Kargo Yapılması Gereken Sadece Bilgilendirmekti!

MNG kargo İskenderun Sahil şubesine gelen kargo 5 gün şubede bekletilerek dağıtıma çıkmamıştır. Şubenin telefonları da 5 gün boyunca meşgulde kalmıştır. Gerekli mercilere ulaştığımda sorunun sebebi olarak o şubedeki personelin tümünün istifasını vermiş olmasından dolayı dağıtıma çıkılamadığını ve hatlarda da problem olduğunu öğrendim. Olabilir böyle şeyler her firmanın başına gelebilir.


Benim asıl şikayetim bu sorunla ilgili değil, böyle bir durumda yapılması gereken şeyin yapılmaması ile ilgilidir. Yapılması gereken şey böyle bir durumda o şubede kargosu olan tüm müşteriler tek tek aranmalı ve izahat verilmelidir ki bizde ona göre yapacağımızı belirleyip, ona göre davranalım.

Ali 26 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön