2 g
Yorum Yap
#11581031

MNG Kargo Yanlış Şube!

Trendyol'dan aldığım bir ürün 3 gün önce kargoya verildi dün sistemden kontrol ettiğimde baktım ki varış şubesi Gündoğdu şube görünüyor, MNG canlı destekten görüşme yaptım bizim buraya bildiğim kadarıyla Metropol şube getiriyor.


Daha önce de bu sorunu yaşadım yanlış şubeye gidecek sanırım dedim, hayır şube doğru dediler konuşmalarımda kayıtlıdır, ancak şubeye vardıktan sonra eğer yanlışsa değiştirilir dediler.


Bugün sistemden baktım teslim edilemeyen kargo yazıyor şubeyi aradım, yanlış şubeye gelmiş geri doğru şubeye yönlendirilecek ondan sonra gönderilecek dediler. Böyle bir sorumsuzluk olamaz!

Cemre Cemre 768 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi1 g

    Merhaba, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

  • MNG Kargo Temsilcisi2 g

    Merhaba; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler