12 Nisan 2013 #1739423

MNG Kargo Yanlış Fiyat Veriyor!

MNG Kargoyu arayarak bana gelen bir ürünün aynı şekilde gelen adrese tekrar gönderilmesini istedim ve 3 kez arayarak fiyat aldım.14,00 TL ye geldiğini tekrar 14,00 TL'ye gideceğini söyledi bayan.


Elini kolunu sallayarak gelen MNG Kargo Personeli benim hazırladığım zarfın üzerine adresi de bana yazdırarak hiçbir belge doldurmadan ve bana da belge vermeden,ayrıca ölçüp tartmadan aldı götürdü ürünümü.Ürün karşı tarafa ulaştığında ise ödemenin 14,00 TL değil 48,00 TL olduğunu söylediler.


2 Gündür kargom şubede bekliyor ve sıfır bir üründü.Eğer zarar gelmişse ürünüme bu zararı MNG'den hukuki olarak talep edeceğimden şüpheniz olmasın. Acil olarak kargomun teslimini istiyor ve çözüm bekliyorum.

Bahar 31 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi13 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön