18 Mart 2013 #1691647

MNG Kargo Üzerinde Dikkat Kırılır Yazmasına Rağmen Kırık Geldi!

6/3/2013 te Kütahya şubesinden gelen J97450 fatura no.lu kargom 7/3/2013te elime geçti.fakat üzerinde "dikkat kırılır" yazılmasına rağmen içini açtığımda 3 parça ürünümün kırılmış olduğunu gördüm ve hemen birlik şubesine telefon açıp durumu bildirdim.bana göndericinin Kütahya şubesine bildirmesini ve onların da birlik şubesine bildireceklerini,daha sonra gelip tutanak tutacaklarını söylediler.


Fakat Kütahya şubesi "kolinin dışında hasar yoksa yapabileceğimiz birşey yok" deyip işin içinden çıktı. içi dolu bir koli ve içindekiler ambalajlı ise üzerine büyük bir yük koyulmadıkça mesela arabaya atarak koyulursa dışında hasar oluşur mu (!) ambalajda hata vardır dediler. gelip bakılmadı ki.

Nesrin 33 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön