Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Ürünümü Kaybettiler Para İadesi Yapmıyorlar

profile
10 Haziran
330

Yaklaşık 1.5 ay önce MNG şeker Mahallesi şubesine İstanbul a göndermesi için teslim ettiğim 15 kg lik kedi mamasını kaybettiler. Para iadesini yapmadılar. Ortada mama da yok. Defalarca gidip sormama rağmen bir sonuca ulaşılamadı. Çalışanları ilgisiz. Telefonları açmıyorlar.

Gelişme
Gelişme

13 Temmuz 18:04

MNG kaybettiği ürün için para iadesi yapmıyor. İade için dilekçe alindi hala ödeme gelmedi. Urunu kaybedeli neredeyse 3.5 ay oldu. Firma çalışanları umursamaz. Seker Mahallesi şubesine iade için dilekçe yazmaya ikinci kez çağırdıklarında müdürü umursamaz bir şekilde davrandı. Para iademin artık yapılmasını istiyorum. İnsanları mağdur ediyorlar.

MNG Kargo Logo
10 Haziran 11:02
Tuğçe
12 Haziran 13:52
MNG Kargo Ürünümü Kaybettiler Para İadesi Yapmıyorlar

İadesini alamadığım mamanın fotoğrafı

Tuğçe
19 Haziran 15:56

Hala bir geri dönüş gerçekleşmedi neredeyse 2 ay oldu. İlgilenileceği söylenip oyalıyorlar

Tuğçe
20 Haziran 11:08

Müşteri temsilciliğini aradığımda sürekli aynı cümleyle karşılaşıyorum şikayet talebinin oluşturuldu tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu kadar kurumsal çalışmayan acemi bir kargo şirketi daha olamaz. Değerli hiçbir eşyanızı MNG Kargo'ya teslim etmeyin. Bu sorumluluğa girebilecek yeterlilikte değiller maalesef. Bütün çalışanları umursamaz.

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Kendi Hatası Ve Çalışanının Hatasını Üstlenmiyor

profile
6 gün önce
113

Dolap'ta sattığım ürünü paketleyip MNG Kargo Emekevler şubesine götürdüm. Gişedeki çalışanı 3 kere uyardım, maxi paketi geçerse göndermeyeceğimi söyledim. Ölçtü, tekrar sordum, bilgisayara girdi, tekrar sordum. Sonuçta bana geçmedi dedi ve herhangi bir bilgi fişi veya kağıt vermedi. 'Sizin işlem tam...

MNG Kargo Paketlerini Kapının Dışına Bırakılması

profile
1 hafta önce
136

MNG Kargo saçmalığı ürünleri kapının dışına bırakıp gitmişler teyit etmeden mesaj gelen kodu sormadan neye göre bırakıp gidiyorsunuz sonuçta gelen ürünlere bir sürü para veriyoruz bu ilkte değil arıyorum bir daha yaşanmaz diyorlar ama yine aynı.

1

MNG Kargo Kurye 24 Saat İçinde Gelir Diyor, 4 Gün Oldu...

profile
14 Temmuz
467

Bir e-ticaret sitesinden satın aldığım ürünü iade etmek istedim. İade kısmında sadece MNG çıktığı için mecburen seçtim. Kaş'ta yaşıyorum. Bana en yakın şube MNG Kargo Demre, yaklaşık 45 dakika uzaklıkta. 11.07.2023 tarihinde kurye talep ettim, bu arada iade kodumun süresi de 1 hafta. Aynı gün ya da ...

2 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Tuğçe

Yaklaşık 3 hafta önce 1-2 haftaya para iademin yapılacağı söylendi hala sonuç alamıyorum. Herhangi bir ödeme yapılmadı. Neredeyse 3 ay oldu belki daha fazla

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 53 sn
Benzer Şikayet Yaz