22 Mart
Yorum Yap
#10262920

MNG Kargo Ürünü Getirmiyorsun Bari Telefonları Aç

İnternetten alışveriş yapmayacağım artık sizin yüzünüzden. Bir değil iki değil artık işin suyunu çıkardınız. Sıkıntınız diz boyu yeter artık! Bir kargo şirketi ne kadar kötü olur sorusuna cevapsın resmen MNG Kargo. 1 kere ya 1 kere sadece alınan ürünü adrese getir. Dağıtıma çıktığını hiç düşünmüyorum zaten kargo şubenize gelir gelmez sadece alıcıya mesaj yolluyorsunuz. Kuryeler bile bulamayınca telefon ile arıyor. Kapatın gidin o zaman bu işi yapamıyorsanız. Bu kadar şikayeti insan dikkate alır artık! Yazıklar olsun verdiğiniz hizmete aldığınız paralara. Güvercintepe Şubesi tamamen kötü bir şubesin. Ürünü getirmiyorsun bari telefonları aç.

Muge 235 Okunma

Cevaplar

  • Muge'nin Teşekkür Mesajı21 Haziran

    Çözüm sağladığınız için teşekkürler.

  • MNG Kargo Temsilcisi23 Mart

    Merhaba, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

  • Muge22 Mart

    130514929117nolu kargom nasıl olur da adresime gelip beni bulamaz iş yerim burası benim bütün gün buradayım hatta şu an bu şikayeti bile buradan yazıyorum ayıp artık ya. Gün içerisinde hiç ayrılamıyorum. Şaka gibisiniz!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler