Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

MNG Kargo Ürünü 5 Gündür Şubede Bekletiyor

profile
02 Haziran
146

MNG Kargo ayın 30'unda MNG Kargo Ankara Botanik şubesine teslim edilen avuç içi kadar bir paket bugün 4 gün ve bugün çıkış yapma süresi de geçmiş yarına kalmış 5 gündür Kargo Firması çıkartamıyor mazeretleri olabilir diye cevap bekliyoruz canlıları isterse iade edecekler ürünü istemezse 10 yıl daha şubede bekleyip bize geri gelecek MNG Kargo'nun hep aynı birkaç gün gecikebilir ama 5 gün sana bana Birleşmiş Milletler'de çalışıyorlar. Sanki hep aynı şey Pazarama ®'da MNG Kargo'nun keyfini bekliyor. Kargo firması isterse iade etmeyebilirmiş 20 yıl da gelsin o zaman acele etmesinler.

MNG Kargo Logo
02 Haziran 12:54
Defne
02 Haziran 14:39

Niye

Benzer Şikayetler

MNG Kargo'nun Büyük Ayıbı!

profile
1 gün önce
44

970865857853 numaralı kargomuz İstanbul/Çatalca alıcı adresine teslimatla gönderildi. Alıcı adresimize teslim edilemeyeceği söylenerek şube teslime çevrilen kargomuz 3 gündür şubede beklemekte ve bu değişiklik hakkında bize bilgi verilmedi. Çözüm ekibine iletilen sorun halen çözülemedi ve kargonun i...

MNG Kargo Adrese Teslim Ürünümü Şube Teslimi Yapmışlar

profile
2 hafta önce
166

Trendyol'dan alışveriş yaptım. MNG Kargo çıkışlı ürünüm adrese teslim yazmama rağmen şubeden gelin alın diyorlar. Ve bu yaşadığım ikinci sıkıntılı durum. Madem yaşadığım yere sevkiyat yok bunu anlamamı sağlayan bir ibare yazsınlar. Ayrıca kesinlikle çözüm odaklı değiller.

MNG Kargo Kargo Teslim Edilmemesi

profile
2 hafta önce
151

MNG Kargo 401456154319 numaralı taşıma sözleşmeli kargom 29 Ağustos tarihinde z. Burnu şubesine teslim edilmiştir... Normal zamanda İstanbul. Dan 1 günde gelen kargo şu ana kadar elime geçmemiştir. Müşteri hizmetlerini 01 eylülde aradığımda Bakırköy aktarmada olduğunu araca yüklenmiş olarak gözüktüğ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 28 dk 21 sn
Benzer Şikayet Yaz