19 Ocak 2016

MNG Kargo Ücretlendirme Politikası!

Gönderimi evde bulunan Yurtiçi Kargo kolisine koyup MNG Kargo'ya gittim. Görevli kutuyu beğenmeyip kendi kolilerine koymamız gerektiğini söyleyip başladı boşaltmaya. Yurtiçi Kargoyla gelen o koliye 20 TL ücret ödemişken aynı kolinin MNG Kargo'da ki ücreti tamı tamına 75 TL. Hiçbir özelliği olmayan bir kargoya (hızlı gönderi değil, garantili gönderi değil vs.) 75 TL ücret çıkarmak terbiyesizliktir. Personel benden tepki görünce indirim gibi bir şeyler bulup 45 TL'ye indirdi ücreti. Sesimizi çıkarmasak 75 TL alacaktı. Gönderi kodum JD208564.Öteki kargo firmalarının hepsi iflas edip şubelerini kapatmayıncaya kadar bir daha MNG Kargo kullanmayacağım, iyi ders oldu.

Mehmet 181 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet26 Ocak 2016

    Merhabalar, ben şikayetimde genel olarak MNG Kargo firmasının ücretleriyle ilgili konuştum. Ancak firmanız Siirt MNG şubesindeki personeli şikayet ettiğimi düşünüp, şikayetimi o personele iletmiş. Ben bu durumdan hiç hoşnut olmadım zira personelin ilgisinden gayet memnundum, benim serzenişimin tek sebebi MNG Kargo firmasının aşırı yüksek olan fiyatlarıdır!

  • MNG Kargo Temsilcisi22 Ocak 2016

    Merhaba Mehmet Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön