27 Ekim 2015

MNG Kargo Tüketiciyi Mağdur Ediyor!

Bugün sabah 6 gibi önce web sitelerinden kuryenin evden gönderiyi alması için form doldurdum, çünkü dizimden operasyonluyum. Sonra içime sinmedi bir iki saat sonra arayıp tekrar kayıt oluşturdum ve aciliyetini, bugün gitmesinin ne kadar önemli olduğunu bildirdiklerini söylediler. Akşam üzeri gelen giden olmayınca tekrar arayıp bilgi almaya çalıştım ancak saat 16 - 18:30 arası ürünün gelinip alınacağını belirttiler. Ve tabi ki de gelen giden olmadığı gibi, gelmeyeceklerini bile bildirmediler de bir yol bulayım. Ben sadece mağdur olduğumla kaldım!

Tuba 27 Okunma

Cevaplar

  • Tuba28 Ekim 2015

    Telefon ile iki ayrı şubeden arandım. Bir tanesi sizin bölgenize gönderim yapmadığımız halde bize iletilmiş talebiniz dedi. Gönderim yapılmıyorsa neden uyarı yapılmadı dediğimde adresinizi bile vermemişler dedi. Bir saat sonra benim bölgeme gönderi yapan şube aradı. Size adamımı gönderdim ama evde yokmuşsunuz dedi ki ben o saatte evde olduğumu kanıtlayabiliyorum ve zilimde de bir problem yok. İş nasıl oldu da benim bölgeme gönderim yapmayan bir şubeden diğer şubeye geçti ve hatta eve geldik yoktunuz durumuna geldi anlamadım ama ortada gerçek olmayan iddiaların döndüğü açık. Dahası, benim maddi kaybımdan başka da kimseye hiçbir şey olmadı.

  • MNG Kargo Temsilcisi27 Ekim 2015

    Merhaba Tuba Hanım , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön