01 Mayıs 2013 #1772661

MNG Kargo Trafik Kazası!

Öğrenciyim, motosikletimle 3 nisan sabahı 9'u çeyrek geçe kampüsün içinde derse giderken sağ tarafımda park halindeki bir MNG otomobilinin kontrolsüz U dönüşü yapması sonucu arabaya çarptım, tutanak tutuldu ve Fatih Yılmaz isimli personel tüm hatanın kendisinde olduğunu kabul etti. testisime darbe aldım fakat önemli bir şey olduğunu düşünmediğimden şikayetçi olmadım.


Hastaneye kontrole gittiğimde ise şoktan anlayamadığımı, meğerse sol testisimin patladığını anladım ve bir ameliyat ve sancılı 25 gün geçirdim. Artık eskisi gibi çalışmayacağı kesinleşti ve hatta sol testisin tamamen alınması tehlikesiyle karşı karşıyayım. Tazminat davası açmadım ama 90 TL tutan motor masrafımı ödeyemediler.

Koray 969 Okunma

Cevaplar

  • Koray03 Mayıs 2013

    şikayetten iki gün sonra arandım. 90 TL masraf için yardımcı olunacağı söylendi. fatura istediler. evimden 5-6 km uzaktaki tamirciye (fatih yılmaz yüzünden motorum olmadığı için) tam iyileşmememe rağmen yürüyerek gittim. oradan da en az 3 kilometre mesafedeki bir kırtasiyede faks bulabilip yolladım. bir gün sonra tekrar arayıp "adınıza tutanak tutulmamış" diye bir bahane sundular. karakolu arayıp tutanağın tutulduğunu öğrendim. sonra MNG'yi tekrar arayıp faks çekebileceğimi hatta doktor raporunu da gönderebileceğimi söyledim tamam dediler. 5-10 dakika sonra gelen telefonda "siz hiç uğraşmayın size ödeme yapılmayacak yardımcı olamıyoruz" denildi. MNG kargo da böyle bir şeymiş. teşekkürler mng kargo. hasta halimle fatura fakslamak çok eğlenceliydi.

  • MNG Kargo Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön