Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

MNG Kargo Tilmen Şube Umursamazlığı

profile
Melike
27 Ekim 2023
488

MNG Kargo'ya adresten alım talebi oluşturdum bundan yaklaşık 2 hafta önce. Sürekli arayıp hala almaya gelmediler diye müşteri hizmetlerini darlıyorum onlar da sağ olsun gerçekten ilgilenip şubeye haber verdiklerini en kısa sürede alınacağını söylüyorlar. Buraya kadar tamamız. En son bir şekilde bahse konu olan Gaziantep tilmen şubeye telefonla ulaştım. Çalışan bana diyor ki biz adresten alım yapmıyoruz yoğunuz. E diyorum müşteri hizmetleri size ulaşıp bildirim yapıyor madem alımınız yok bana neden sürekli alınacak diyorlar alım yok demek yerine? Onu ben bilemem vs. Konuşuyor. Alım talebim hala aktifken ben başka bir ürün aldım şans bu onu da MNG Kargo'ya vermişler. Malum tilmen şube getirecek. Okul güvenliğine bu alınması gereken kargoyu verdim ve diğer kargoyu bırakmaya gelince bunu da verin dedim. Ve çok epik bir olay yaşandı. Defalarca şikayet ve talep oluşturduğum şube çalışanı, kargoyu bıraktı. Diğeri için de ben götüremem şubeye getirsin deyip dönüp gitti.

Olayı gördüm ama binadan çıkıp yetişemedim. Yani yapacağı hiçbir işlem yok. İade kargom kutu ya da ağır bir şey olsa anlarım pakette bir tane sweatshirt var ya. Alıp arabaya koymak bu kadar mı zor. Ki benim alım talebim var. Tamam yoğunsun adrese gelemiyorsun. Gelmişsin güvenlik paketi uzatıyor dönüp gidiyorsun. Böyle bir mantık olamaz yahu. Direkt müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. Kargo alımı yapmama gibi bir durumun zaten çalışanın kendi inisiyatiflerinde olmadığını talep varsa geç de olsa almak zorunda olduklarını söyledi. Buraya yazma sebebim gerçekten hala düşündükçe sinir olmam. Aracım yok mesai saati bitiminde kargo şubeleri kapalı. Hele ki firma böyle bir kolaylık sunmuşken çalışan nasıl kargoyu almam diyebiliyor. Bu nasıl rahatlık?

profile
1 Destek
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 54 sn
MNG Kargo Logo
27 Ekim 2023 23:58

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi.

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Kargo Gelmedi O Yüzden

profile
Şeref
24 Kasım 2023
26

Benim kargom altı gündür bana ulaşmadı. Sürekli arıyorum ancak açmıyorlar. Kahramanmaraş'taki ilgili şubeye geldiğini öğrendim; arıyorum, telefonu açıyorlar ama konuşmuyorlar, bazen de telefonumu meşgule atıyorlar. Verilen hizmetten hiç memnun kalmadım. Ben ve şu anda yine aradım, yine açmıyorlar.

MNG Kargo'nun "Başarısız" Teslimat Hikayesi

profile
Mehmet
26 Ekim 2023
207

24.10.2023 tarihinde MNG Kargo Bursa Beşevler Şubesi'nden teslim edilen "kırılacak malzeme" olarak not ettirdiğimiz ve buna göre etiketlenen ürün tarafıma teslim edilmedi. Bunun üzerine MNG internet sitesinden sipariş numarası ile sorguladığımda "siparişiniz teslim edilemedi" yazısını gördüm. 25.10....

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 54 sn
Benzer Şikayet Yaz