13 Mayıs 2013 #1795526

MNG Kargo Teslimatı Yapmadı!

10.05. Anneler Günü hediyesini kargoya sabah teslim etmeye gittim.Çalışanlar önce paketin içinde ne var,sorumluluk kabul etmeyiz gibi sözlerle elime bir kağıt tutuşturup,içindeki kırılırsa sorumlusu benim yazılı imzalı kağıt aldılar.Kargonun benim için anlamının çok olduğunu anlatıp cumartesi günü (11.05.2013)mutlaka teslim edilmesi gerektiğini söyledim. MNG Kargo kurumumuzla anlaşmalı ,daha 1 gün sonra teslim edilen bir kargoya denk gelmedim.


Bugün 13.05 hala kargom teslim edilmedi,muhtemelen yarın teslimat yapılır,derler. Defalarca arayıp ödediğim telefon parama mı yanayım,özel bir gün için özenle seçtiğim hediyenin anlamını kaybettiğine mi yanayım?

Aysun 20 Okunma

Cevaplar

  • Aysun28 Haziran 2013

    BUNDAN BÖYLE MNG KARGO İLE ÇALIŞMAYACAĞIM.TÜM ARKADAŞLARIM VE ÇEVREM DE AYNI KARARI ALDIK.

  • MNG Kargo Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

  • Aysun14 Mayıs 2013

    09/05 tarihli İstanbul çıkışlı kargo 14/05 İzmir'e hala teslim edilemedi. Sayısını unutttuğum MNG personeliyle yaptığım görüşmelerimin hiçbirine olumlu, mantıklı cevap alamadım. Hala beklemekteyim. Anneler Günü hediyesi olarak niyetlendiğim gönderimin esprisi, anlamı artık kalmadı. Daha önceleri de aynı duruma muhatap olup şikayet yazmamıştım ancak 2 kez oldu şikayetimi dile getiriyorum. Üzüntümün bedelini kim ödeyecek? Hiçolmazsa bir yetkili arayıp özür dilemez mi?KURUMUMUZU bilgilendirip gereğinin yapılmasını isteyeceğim ve bütün sosyal medyaya anlatacağım. YAZIKLAR OLSUN MNG. .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön