14 Eylül 2013 #2012037

MNG Kargo Teslimatı Geciktirdi ve Hala Bekliyorum!

MNG Kargo İstanbul'dan İzmir'e gönderilen kargoyu 4 gündür teslim etmemiştir ve hala daha kargomu teslimde etmedi ve bana en ufak bir bilgi bile verilmedi. Kargom yurt dışından da gönderilmedi topu topu İstanbul'dan İzmir'e 7 saatlik bir mesafe bunu bile yapamıyorsanız siz bu işi bırakın da önde gelen kargo firmaları yapsın bu işi asla ve asla sizi artık tercih etmeyeceğim bu arada 5 kez müşteri hizmetlerinizi aradım ve yüzüme kapattılar.


Siz kim oluyorsunuz da cevap vermeden bir müşterini yüzüne kapatırsınız? Cevap vermekte bile zayıfsınız, sizi şikayet edeceğim. Daha kargomun nerede olduğu bile bilinmiyor İzmir bölge müdürünüz bile yanlış bilgi veriyor, size geri dönüş yapacağım dedi gün içerisinde daha hala bekliyorum.

Ali 74 Okunma

Cevaplar

  • Ali17 Eylül 2013

    Hiç birçözüm üretilmemiştir.

  • MNG Kargo Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön