23 Mart 2016

MNG Kargo Teslim Edilmeyen Kargo, Denetimsiz Kargo Şirketi

12 Mart 2016 tarihinde İstanbul'dan yola çıkan kargo, 16 Mart 2016 tarihinde yaşadığımız şehirdeki Merkez şubesine ulaşmış olmasına rağmen, 22 Mart 2016 (bugün) tarihi itibariyle; müşteri hizmetlerini, genel müdürlüğü ve şubenin bağlı olduğu Konya Bölge Müdürlüğü defalarca kez aranmasına rağmen hiçbir şekilde teslim edilmedi. Kurumsallıktan uzak, görevlilerin sadece görüşmeleri geçiştirmeye yönelik oyalamaları, kargonun tarafımıza ulaşmasını halen sağlamamıştır. 4 günde İstanbul'dan Sivas'a gelen kargonun, 7 gündür şubeden adresimize gelmemesi kadar gülünç bir durum söz konusudur. Kargonun akıbeti hakkında halen bir bilgimiz olmamakla birlikte MNG Kargo'nun ilgili kuruluşlarca denetlenmesi gerektiği düşüncesindeyim.

Engin 55 Okunma

Cevaplar

  • Engin25 Mart 2016

    Merhabalar, öncelikle kargomuzu 23 Mart akşamı itibariyle teslim almış bulunmaktayız. Şikayetim konusu gönderinin seri no. Su: jn 366537'dir. Ancak beni anlamadığım kısmı; 12 Mart'ta İstanbul'dan gönderilen bir kargo nasıl 11 günde ulaşabiliyor. Günümüzde aynı gün içinde kargoyu büyük şehirlere teslim eden firmalar varken, biz Sivas'a ulaşan bir kargoyu 7 günde şubeden evimize teslim edilsin diye bekledik. Şubeden gidip almak için bile aradığımızda telefonlara cevap veren olmadı. Müşteri hizmetleri ile görüşün dendi, bölge müdürlüğü ile görüşün dendi ama hiçbirinden olumlu bir geri dönüş olmadı. Kurumsallıktan uzak olan firmanızı bir daha ne tercih ne de tavsiye edeceğim.

  • MNG Kargo Temsilcisi24 Mart 2016

    Merhaba Engin Bey, MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön