05 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8773806

MNG Kargo Telefonlara Bakılmaması!

MNG Adana Bölge Müdürlüğü; çalan telefonlara asla bakmayan ve anında karşıdan düşürülen hatları ile görüşme imkanı olmayan, sorunlarınıza cevap bulamayacağız misss gibi 0 hizmet kalitesinde bir kurum.

Gönül Gönül 238 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi07 Temmuz 2017

    Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır.Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo AŞ. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected]

  • Gönül06 Temmuz 2017

    Hangi Bölgeyi, Yurtiçi şubeleri ararsınız arayın cevep alamayacağınız kesin. Kargonuzu takibi için ulaşabileceğiniz telefonlar kesinlikle cevap alamayacağız, vaya kulağınıza yapışan telefon ile onca beklemeden sonra ve tekrar aramanıza rağmen düşen veya kapanan telefonlar, şubelere gittiğinizde sizi dövecek gibi tavır, davranışlar asık suratlar, kaba ifadeler... Ne telefonla bilgi alabilirsiniz. ne de Şubelerden doğru dürüst bir cevap, ****sizi kendi sorununuzla baş başa bırakılar. Çözüm bulunması dileklerimizle, pek ummuyorum ama düzelir umuduyla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler