12 Temmuz
#12257062

MNG Kargo Tekrar Dağıtıma Çıkmak İçin Para İstiyor

Gün boyun MNG Kargo'yu bekledim kapıma not bırakıp gitmişler. Ne dağıtıma çıktı mesajı ne bir arama hiçbir şey yok. Şubeyi arayınca da biz sizi aradık diye iddialaşıp beni yalancı çıkardılar.


Hastam var gelemem sorumlu olan sizsiniz deyince de tekrar dağıtıma çıkarılmak için ek ücret istediler. Aynı gün şubeden alabilirsiniz dediler hastamı bırakıp gittim daha gelmedi yarın gelin dediler.


Ertesi gün de almaya gelecek misiniz diye arıyorlar. Şubede bekleme süresini bile beklemiyorlar. Resmen insanlarla dalga geçiyorlar. Müşteri memnuniyeti denen bir şey yok!

İrem İrem 312 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İrem12 Temmuz

    Gönderi takip no... : 441822883701

  • MNG Kargo Temsilcisi12 Temmuz

    Merhaba , MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected] .tr

  • MNG Kargo Temsilcisi12 Temmuz

    Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları