Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

MNG Kargo Tekrar Dağıtıma Çıkma Talebimizi Karşılamıyor

profile
Fatih
22 Şubat 16:23
85
Fatih'in Teşekkür Mesajı
“Bize bu konuda yardımcı olan Yusuf beye sorunumuzu çözdüğü için teşekkür ederim.”

Aldığım 802738384812 numaralı ürün dağıtıma çıkmıştı kargo elemanı bana ulaşamayınca kargoyu teslim etmemiş biz kendisini yarım saat içinde tekrar aradık ancak ulaşamadık. Şubeyi aradığımızda bize herhangi bir şekilde yardımcı olamayacaklarını ve kargoyu yeniden ertesi gün dağıtıma çıkaramayacaklarını söylediler. Bu durumu daha önce başka şirketlerle yaşadım ama tekrar dağıtıma çıkarıp kargomu bana getirmişlerdi. MNG Kargo Düziçi şubesinden kargomuzu tekrar dağıtıma çıkarmalarını talep ediyoruz.

Fatih
Fatih
22 Şubat 16:12
MNG Kargo Tekrar Dağıtıma Çıkma Talebimizi Karşılamıyor

Şu anda markanın kendi sisteminde kargo dağıtımda görünüyor 30 dakika'lik ara için kargoyu teslim etmediler. Bahçe ilçesine teslim edilecek olan kargoyu bize Düziçi ilçesinden teslim almamızı söylüyorlar.

MNG Kargo Logo
22 Şubat 17:13 (Şikayetten 49 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olan MNG Kargo, hizmet verdiği tüm kişi ve kuruluşların ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenli şekilde çözüm üretip, var olan çalışma birlikteliğini yarınlara geliştirerek taşımaktadır. Müşterilerimizden gelen şikayetleri bu kapsamda kurumsal markamızın varoluş hedefine hizmet eden önemli bir fırsat olarak görerek titizlikle değerlendirmekte ve süreç çalışmalarımızda dikkate almaktayız. Bu kapsamda öncelikle görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için ayrıca teşekkür ederiz. Çözüm merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor ve sizinle hızlı bir şekilde irtibata geçecektir. Saygılarımızla MNG Kargo Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #İşimizdeÖncüyüz #SorumluluğumuzBüyük

Fatih
Fatih
23 Şubat 12:21

Bize bu konuda yardımcı olan Yusuf beye sorunumuzu çözdüğü için teşekkür ederim.

Benzer Şikayetler

MNG Kargo İle Alışveriş Pişmanlıktır.

profile
Ayşegül
04 Ocak 13:13
144
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz