19 Eylül 2013 #2019957

MNG Kargo Şubeler Telefonu Bile Açmıyor!

Satın almış olduğum ürün 1 hafta öncesinde kargoya verilmesine rağmen, Ataşehir'in göbeğindeki iş yerime bir türlü ulaşamıyor. Etraf şubelerde gezip durduğu yetmiyor gibi merkezi arıyorsun; aktarıyorum deyip hattı kasıtlı düşürüyorlar. Bu bir değil kaç defa oldu. Çözüm sıfır, belki 10-15 defa aradım hem merkezi hem şubeleri fakat; şimdi çıkarıyoruz, acil diye not alıyoruz falan diyorlar, çocuğumun okul kitapları acil diyorum ama bu kadar lakayt, bu kadar amatör, çözüm bulma yerine sinir bozan şirket ve çalışanlarıyla karşılaşmamıştım.


Şirket telefon kayıtlarını dinlerse beni nasıl çileden çıkarıp, her defasında hattan düşürüp hiçbir çözüm bulmadıklarını görür. Şubeler telefonlara bile çıkmıyor.

Gülşah 60 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah19 Eylül 2013

    mng kargodan görüştüğüm, tekrar adresimi verdiğim en az 8 kişi sorunumu çözmeyince, geri dönüş yapmayıp telefonları sürekli meşgule düşürünce ve ayrıca bu kadar basit bir sorun için bu kadar uğraşıp tel tirafiği yaşıyınca ; dün itibariyle kitapları almış olduğum şirketle görüştüm, şikayetimi bildirdim ve mng bu sabah kargomu bana ulaştırdı...bende uğraştığımla ve kargonun peşinde hafiyelik yaptığımla kaldım.kısacası artık gerek kalmadı, ilginize teşekkürler !!!!!

  • MNG Kargo Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön