13 Nisan 2016

MNG Kargo Şubede Bekletilen Kargo!

İlgili kargo firması ile anlaşmalı şirketten satın aldığım ürün 12/04/2016 tarihinde dağıtım için şubeye ulaşmış olmasına rağmen dağıtımı yapılmayarak şubede bekletilmiştir. Şubeyi arayıp kargonun neden yönlendirilmediğini sorduğumda ikamet ettiğim noktaya eleman eksikliği nedeniyle servis yapılamadığı bilgisi iletilmiştir. Yaşadığımız evin Pendik ilçesinin en merkezi konumunda ve kargo şirketine yakın lokasyonda bulunmasına rağmen dağıtımının pas geçilerek tarafımıza ulaştırılmamış olması ürüne ihtiyacımızın olduğu bu günde üzücü bir durum oluşturmuştur.

Metin 38 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi15 Nisan 2016

    Merhaba Metin Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

  • Metin13 Nisan 2016

    13/04/2016 tarihinde ilgili şubeyi tekrar arayıp kargonun akıbeti hakkında bilgi almak istedim. Fakat oturduğumuz bölgeye bakan yetkilinin raporlu olması nedeniyle bugünde kargonun çıkartılamadığı bilgisini aldım. Zamanın değerli olduğu şu dönemde bu kadar ilgisiz bir şube ve personel görmedim. MNG Kargo' nun verdiği hizmetle ilgili kafamda soru işaretleri oluşmaya başladı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön