15 Ekim 2016 #6691123

MNG Kargo Sözünde Durmuyor, Müşterisini Yanıltıyor

Bir e-ticaret sitesinden aldığım ürünü iade etme amacıyla anlaşmalı oldukları MNG Kargo çağrı merkezini 12 Ekim '16 sabahında evden kargo alımı için aradım. Gün içinde 09.00-18.00 saatlerinde alınacağını söylemelerine rağmen almadılar. Aynı günün akşamı çağrı merkezi ertesi gün mutlaka alınacağını söyledi ve gün içinde evde olmam gerektiğini ilettiler, evdeydim ama 13 Ekim günü de gelmedi.


13 Ekim ve 14 Ekim günü defalarca çağrı merkezini aradım. Cevap hep aynı: "Durumun aciliyetini şubeye ilettik". Bu bir aciliyet değil bu bir hizmet alma hakkıdır. Eğer gün içinde kargoyu adresten alacağını vaat ediyorsa, yapmak zorunda olduğunu, aksi halde tüketiciyi yanılttığının farkında değiller. Bu arada ilgili şube olan İstanbul İkitelli şubesine telefonla ulaşılamıyor. Bu kadar sorumsuzca iş yapan bir firma ortalarda şöyle büyüğüz böyle kurumsalız diye dolaşmasın lütfen!

Senem 45 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi15 Ekim 2016

    Merhaba , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön