11 Haziran 2013
Yorum Yap
#1845463

MNG Kargo Sorunumu Çözecek Muhatap Bulamıyorum!

Kargomda eksik parça çıktı.MNG kargo genel müdürlüğünü aradım. Maslak, daha sözümün bitmesini beklemeden DHL i arayın diye cevap veren birisi çıktı telefona. Dur bir dinle dedikten sonra Bakırköy bölge müdürlüğünü aramam söylendi. 19 kere aradığım telefonda rağmen 3 defasında bağlanabildiğim operatör her seferinde beni dinlemeden çalıp çalıp cevap vermeyen bir numaraya yönlendiriyor.


Teslimatın üzerinden zaman geçtiğini için umudum az da olsa kayıp parçanın bir yerlerde duruyor olma ihtimalinden dolayı ve parçanın gümrük ve kdv dışında hariç 500 euro değeri olduğu için sadece birilerinin kayıp malzemeler bölümüne bakalım denmeliydi. Karşımda bir tane muhatap yok sanki hayali bir firmayı arıyorum.

Onur 144 Okunma

Cevaplar

  • Onur14 Haziran 2013

    Gönderi numarasını bilmiyorsunuz. Gönderi tarihini bilmiyorsunuz. Beni arayıp soran yok. Araştırma yapıp tarafınıza dönülecek demişsiniz. Neyi araştırıyor olabilirsiniz ki? Evet şikayetlerin altına standart cevaplar yapıştırıyor olmak. Mng kargonun müşteri ilişkilerinin tüm yaptığı bu oldu şikayetimle ilgili. Eh buna da şükür telefonla kimseye ulaşamadıydık. Böyle standart cevaplar yapıştırmadan önce kargo bilgilerini isteyin bizim gibi insanlardan da araştırıyoruz dediğinizde de buraya hazır cevap yapıştırmaktan başka birşey yapmadığınızın farkına varan daha az kişi olur belki.

  • MNG Kargo Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler