Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
3

MNG Kargo Sorunsalı Malınız N... Gelir Açılımı

profile
10 Haziran
182

MNG Kargo pişmanlıktır ne zaman şahsi veya şirket adına gönderimiz olsa sorun yaşıyoruz. Kargo dün teslim birimine ulaştı. Farklı bir ilçeye yönlendirildi bir de 2 gün sonra getireceklerini söylüyorlar. Çözüm yok kendi hatalarının ceremesini müşterilere çektiriyorlar siz mi alacaksınız kargoyu oradan diyor bende tabii ® ki hayır siz getireceksiniz dediğimde karşınızda çocuk yok terbiyesizlik yapmayın deyip suratıma kapatıyor telefonu terbiye dersini MNG Kargo şube çalışanı beyefendiden aldığımız güne şükürler olsun MNG Kargo kendi hatalarına çözüm sunamayan ama telefonda terbiye dersi verme nezaketinde bulunan bir firma gerisini siz anlayın.

MNG Kargo Logo
10 Haziran 10:46
Mukaddes
13 Haziran 16:34

Beni arayarak iletişime geçen çağrı merkezi çalışanına teşekkür ederim ona 5 puan verdim ama kargom yine pazartesi geldiği için ve şube çalışanının tavrı için yine beni arayanın hatırına 3 puan verdim yoksa tek yıldız vermezdim

Benzer Şikayetler

MNG Kargo Trendyol Siparişimle İlgili Sorun Yaşıyorum

profile
2 gün önce
233

Trendyol'da sipariş verdim. Ürün 3 gündür şubede. MNG teslim etmiyor hem satıcıya yazık hem de bana hatta Trendyol hiç ilgi göstermiyor MNG ve tüm kargocular hep aynısı yapıyorlar. Gelse de kapıya gelmiyorlar çarşıda bırakıyorlar işinizi doğru düzgün yapın bir zahmet bu ne ya

MNG Kargo Ve Sorumsuzluğu Kargom Bana Teslim Edilmedi

profile
1 hafta önce
85

14.09.2023 tarihinde 09:00-11:00 arasında kargom bana teslim edilmedi. Evimin sitesinin kapısının önüne bırakıldı, site güvenliğine bile teslim edilmedi. Kapıda ödeme olmadığı için mi bu sorumsuzluk acaba, bilmiyorum ama bu sorumsuzluk çok büyük bir sorun yaşatabilirdi çünkü ürünüm çalınabilirdi.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 27 dk 56 sn
Benzer Şikayet Yaz