13 Eylül
#12597465

MNG Kargo Sorumsuzluğu

MNG Kargo'ya verilen sadece İstanbul Fatih'ten - İstanbul Arnavutköy'e gönderilmesi için verilmiş aradaki mesafe aynı il ve 25 km bir mesafe ürün teslim edilmesi normal şartlarda 1 gün ürün 2 gündür Bakırköy aktarmada.


Bugün ürünü tekrar kontrol ettim ürün şu an Denizli aktarmada yani benden 600 km daha çok uzaklaşmış ve MNG Kargo müşteri hizmetlerini aradığımda bana "efendim Şu anda henüz ürününüz aktarmada" diyerek aynı şeyi tekrarlayıp duruyor. Ve bunun nedenini bana açıklayamıyor.


Yarın hafta sonu ve aldığımız hediyenin hiçbir anlamı kalmadı. Aranılan kargo transfer şubelerinin hiç biri telefonlarına bakmıyor bu kadar sorumsuz bir firma.

Volkan Volkan 484 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Volkan13 Eylül

  ZO949406

 • Volkan13 Eylül

  Kaç kere aradinizda ulaşamadınız acaba ayrıca yüklediğim resimlere hiç bakılmadan herkese aynı cevap veriliyor sanırım. Çünkü bütün bilgiler resimlerde yer alıyor.

 • MNG Kargo Temsilcisi13 Eylül

  Merhaba , MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected] .tr

 • MNG Kargo Temsilcisi13 Eylül

  Merhaba, Geri bildirimleriniz Tarafımıza ulaşmış olup konu ile ilgili detaylı inceleme yapılarak tarafınıza geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06 – [email protected],

Ziyaretçi Yorumları