05 Ekim 2016

MNG Kargo Sorumsuz Davranan Şubesi Üzerinde Yaptırım Sağlayamadı!

30 Eylül'de Mezitli şubeye gelen kargo bugün 5 Ekim yani 6. gün hala elime geçmedi, şube telefonlara cevap vermiyor, iki gündür müşteri hizmetlerini arıyorum konu gerekli birimlere aktarılıyor ama şube kendisine gelen iletileri ciddiye almıyor. Müşteri hizmetleri personeli konunun ciddiyetinin farkında, inceleyip geçmiş kargolarım içinde düzensizlik tespit ediyor.

Konu böyle devam ederse bizi tekrar arayın diğer yöntemlere başvuralım diyor ama beni bugün arayan bölge sorumlusu konu hakkında sorun yok paketleriniz bugün dağıtımda, diğer notlu kargonuz da yarın size ulaştırılacak diyor, sürekli evdeyim ve kapıma bırakılan bir notta yok ama bölge yetkilisi kargonunuz geri gitmemiş şanslısınız diyor bana, notlu olmayan paketler de 6 gündür ellerinde getirmiyorlar, şube birkaç sokak ötemizde, demek ki MNG Kargo şanslı müşterilerine böyle davranıyormuş; bana yapılan açıklama bu.

Özlem 211 Okunma

Cevaplar

  • Özlem08 Ekim 2016

    Dün teslimata çıkıp getirilmeyen kargo paketlerim bugün de teslimata çıkarıldı ve getirilmedi, neden kimse hiçbir şey yapmıyor, birkaç sokak ötemizdeki şube bu şikayet sürecinin farkında ve en azından bu süreçte düzgün yapalım işimizi demiyor, aksine eskisinden de daha fazla geciktiriyor, birileri kesinlikle benimle dalga geçiyor, yarın da pazar, pazartesi şansım varsa getirirler ama kesinlikle sabahtan değil, en son saat 6 gibi bana bırakıp giderler. İnternet sitesine söylüyorum benim paketleri getirmiyor bu şube diye ellerinden bir şey gelmiyor, ne kadar aciz kalıyor insnlar, altı üstü bir şube yahu, bu adamlar bana kaç kere yanlış paket getirdiler, kaç kere benim kargomu kaybettiler, şimdi de şikayet ediyorum diye işi inada bindirip paketlerime el koyuyorlar resmen, kargo firması mı dingonun ahırı mı, ne telefona bakan var, ne kargoyu getiren var, göya merkez beni arayıp gereğini yapacaktı, şube de merkezden ne kadar korkuyorsa iyicene geciktirmeye başladı, hiç getirmiyor artık. İşimiz iş anlaşılan.

  • Özlem08 Ekim 2016

    Değişen hiçbir şey yok; 7 Ekim yani bir sonraki gün şubeye gelen kargolarım teslimata çıkmış fakat yine bana teslim edilmemiştir. Her zaman aynı; sabah mesaj geliyor paketleriniz teslimata çıktı diye, akşama kadar evde nöbet bekletiyorlar, saat 6 da her zamanki gibi teslim etmeden geri dönüyorlar, netten hızlı teslimat yapan sitelerle çalışıyorum, bir gün sonra kargo geliyor ama şubede 5 gün bekliyor. Böyle saçma şey olmaz. Gereği yapılıp tarafıma bilgi dönüşü sağlancak diye beklerken bile kargoma ulaşamıyorum, bir şubeye işlerini düzgün yaptırmak bu kadar zor bir icraat olmamalı diye düşünüyor ve de şaşırıyorum.

  • MNG Kargo Temsilcisi05 Ekim 2016

    Merhaba Özlem Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön