19 Ekim 2016 #6723772

Mng Kargo Sizi Kullandığıma Pişmanım 9.5 Saat Nedir!

Konya'dan, İstanbul Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi araştırma görevlisi iş ilanı için başvuru yapmak amacı ile en geç 17'de teslim edilmek şartı ile 2 farklı posta gönderdim. 24 saat güvence verildi. P*** fiyatının 3 katını aldılar. ''Eskişehir'de 4'de teslim edildi'' dediler ama 6.40'da teslim edilen postamı tanımadığım kişiye vermişler. iibf dekanlığına bırakılması gereken postamı yoldan geçene vermişler sanırım. Bakırköy'e varmış ama teslim edilmemiş.


Bakırköy'ün telefonunu aradığımda kapatıyorlar. İlk iş mahkemeye vereceğim. 9 kere aradım İstanbul'u telefon çalıyor 2 kere 3 olmadan kapatıyorlar. Konya'da ki bayii de ulaşamadı. Sabah 9'da Eskişehir'e varan hızlı kargo tam 9.5 saat sonra istemediğim kişilere teslim edildi. 20 kere onay istedim yoksa uçak bileti alıp gidip evraklarımı teslim edecektim.

Emrehan 179 Okunma

Cevaplar

  • Emrehan25 Ekim 2016

    Dönüş falan olmadı

  • MNG Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba Emrehan Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön