Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

MNG Kargo Şirketinin 2 Haftada Ürünü Teslim Alamaması

profile
Zahid
26 Eylül
74

Güç kaynağım 2 günü çıkarmadan bozuldu. İade tamir talebi başlattım. MNG'yi aradım ve evden alınması üzere işlem başlatıldı (ne geri göndereceğimi sordular, power deyince elektronik parça size getirebiliyoruz, fakat iade olunca geri satıcıya gönderemeyeceğini beyan ettiler. Ne ironik değil mi, madem elektronik parça alamıyorsan bana nasıl getiriyor? E bu ürün bozuk çıktığında iade talebi oluşturduğumda geri nasıl göndereceğim? Neyse, sonra kutu içinde filan deyince..n11.com satıcını gönderdiği kodu kapıya gelen arkadaşa vereceğim söylendi.

3 gün geçince tekrardan aradım, MNG'nin müşteri hizmetlerini ve bugün yarın gelirler dendi. Ertesi gün MNG'nin benim evimden alım yapacak şubesini sordum, geçit şubesi olduğunu söylediler. Ha bu arada hafta sonu falan girdi, geçit şubesini aradım, al buradan yak onların sistemlerine daha yeni düştüğünü, bugünün geçtiğini, ilerleyen günlerde alabileceklerini söylediler. Gelen giden yok, CMT ® tekrar aradım, ne mi oldu? Arkadaş kapı zilime basmamış, beni aramış çıkmamışım, pazartesiye kaldı.

Ne oldu? Siz bilin, akşama arayınca telefondaki eleman bana. Fatih ışıklar mahallesine bakan arkadaşın 1 haftadır hasta olduğunu ve salı günü alacaklarını söylediler. Ne oldu? İade talebim iptal oldu ve aldıkları gün dışarıya çıkarıp vermem gerektiğini söylediler. N11'in bana verildiği iptal edilen ürününün kodu istenmeden arabaya attı. Ben de sordum, 2 haftadır size veremedim. İadem iptal oldu, deyince o da ben 1 haftadır hastaydım izindeydim, bir sıkıntın varsa müşteri hizmetlerini ara, bana söylediklerinden şöyle, hatta daha fazlasını şöyle dedi.

Kendi elemanınız. N11 müşteri hizmetlerini arıyorum, kargo numarasını ver, yeniden işleme sokalım diyor. MNG arıyorum, N11'den aldığın sipariş kodunu ver diyorlar. Şimdi arkadaşlar, ben MNG iade kodu olmadan power verdim. MNG'de kargo takip numarası vermedi. Benim ürünün iade edilmek üzere firmaya gönderildi mi? Firma iade talebi için yeni kod göndermediği halde, MNG firması ne gönderdi? Diyelim iade kodu olmayan bir ürüne yetkili firma nasıl bakacak? Gariptir, biz böyle bir ürün almadık dese, MNG firması ne diyebilirsin?

Firma bize böyle bir ürün gelmedi dese, ne diyebilirsin? Firma tekrardan iade kodu göndermediği için, bu ürüne bakar, iade ya da tamir eder mi? Tam bir muamma burası Türkiye. Toplam 2 haftada evden alınacak ürün bir türlü alınamadı, yani benim iadem iptal oldu ve ve bozuk power'dan da oldum. Geri gelir mi, tamir olur mu, gider de mi gelmez, gitmeden mi kaybolur, kargo şirketinde mi kalır, yoksa tedarikçi firmada mı? Muamma.

Gelişme
Gelişme

26 Eylül 18:22

Güç kaynağım 2 günü çıkarmadan bozuldu iade tamir talebi başlattım MNG yi aradım ve evden alınması üzere işlem başlatıldı (ne geri göndereceğimi sordular power deyince elektronik parça size getirebiliyoruz fakat iade olunca geri satıcıya gönderemeyeceğini beyan ettiler ne ironik değil mi madem elektronik parça alamıyorsan bana nasıl getiriyor e bu ürün bozuk çıktığında iade talebi oluşturduğumda geri nasıl göndereceğim neyse sonra kutu içinde filan deyince..n11.com satıcını gönderdiği kodu kapıya gelen arkadaşa vereceğim söylendi 3 gün geçince tekrardan aradım MNG nin müşteri hizmetlerini ve bugün yarın gelirler dendi ertesi gün MNG nin benim evimden alım yapacak şubesini sordum gecit şubesi olduğunu söylediler ha bu arada hafta sonu falan girdi gecit şubesini aradım al buradan yak onların sistemlerine daha yeni düştüğünü bugünün geçtiğini ilerleyen günlerde alabileceklerini söylediler gelen giden yok CMT tekrar aradım ne mi oldu arkadaş kapı zilime basmamış beni aramış çıkmamışım pazartesiye kaldı ne oldu siz bilin aksama arayınca telefondaki eleman bana. Fatıh ışıklar mahallesine bakan arkadasın 1 haftadır hasta olduğunu ve salı günü alacaklarını söylediler ne oldu iade talebim iptal oldu ve aldıkları gün dışarıya çıkarıp vermem gerektiğini söylediler N11 in bana verildiği iptal edilen ürününün kodu istenmeden arabaya attı bende sordum 2 haftadır size veremedim iadem iptal oldu deyince o da ben 1 haftadır hastaydım izindeydim bir sıkıntın varsa müşteri hizmetlerini ara bana söylediklerinden söyle hatta daha fazlasını söyle dedi kendi elemanınız. N11 müşteri hizmetlerini arıyorum kargo numarasını ver yeniden işleme sokalım dior MNG arıyorum N11 den aldığın sipariş kodunu ver diyorlar simdi arkadaşlar ben MNG iade kodu olamadan power verdim MNG de kargo takip numarası vermedi benim ürünün iade edilmek üzere firmaya gönderildi mi firma iade talebi için yeni kod göndermediği halde MNG firması ne gönderdi diyelim iade kodu olmayan bir ürüne yetkili firma nasıl bakacak gariptir biz böyle bir ürün almadık dese MNG firması ne diyebilirsin firma bize böyle bir ürün gelmedi dese ne diyebilirsin firma tekrardan iade kodu göndermediği için bu ürüne bakar iade ya da tamir eder mi tam bir muamma burası turkiye alışın Toplam 2 haftada evden alınacak ürün bir turlu alınamadı yanı benim iadem iptal oldu ve ve bozuk power danda oldum geri gelir mi tamir olur mu gider de mi gelmez gitmeden mi kaybolur kargo şirketinde mi kalır yoksa tedarikçi firmada mı muamma

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 13 dk 16 sn
MNG Kargo Logo
27 Eylül 09:05

Benzer Şikayetler

1

MNG Kargo Yanıltıcı Firmayla Çalışıyor

profile
İsmail
14 Şubat
747

Instagram üzerinden satın almış olduğum 786364408909 gönderi numaralı 700 TL kapıda kargo firması yetkilisine ödeme yaptığımız ürün sipariş ile aynı değil yanıltma. MNG Kargo o gönderen kişiler ile sürekli anlaşmalı çalışıyor ve yanıltıcı oldukları sürekli yazıldığı ve Kıraç şubesi ile görüşmelerimi...

MNG Kargo Yanıltıcı Firmayla Çalışıyor
MNG Kargo Yanıltıcı Firmayla Çalışıyor
MNG Kargo Yanıltıcı Firmayla Çalışıyor
+2
5
Çözüldü

MNG Kargo Gelen Kargoyu Geri Götürdü.!

profile
Feyza
1 gün önce
101
"Ayşe hanıma teşekkür ederim hızlı çözümü için, mağduriyetimi giderdiği için. Getiren kuryeye de kibarlığından dolayı teşekkürler."

MNG Kargo Sedir Minihub Şubesi Teslimat Yapmıyor

profile
Tuba
1 gün önce
63

MNG Kargo tarafından teslim edilmesi gereken 316759394072 teslimat numaralı kargomun 30.11.2023 tarihinden itibaren teslimatı ertelendi, bugün kargo takipten tekrar baktığımda 6.12.2023 tarihine kadar ürünü MNG sedir minihub kargo şubesinden teslim almazsam iade edileceğini gördüm. Benden kaynaklı o...

MNG Kargo Teslimat Denemesinde Olan Kargom Gelmedi.

profile
Melisa
5 gün önce
65

22 Kasım tarihinde 786773513570 gönderi takip numarasıyla kargoya verilen ürünüm, üç gün üst üste teslimat planı yapıldığı şeklinde gözükmekte ancak hala elime ulaşmadı. Neredeyse 10 gündür kargom gelmedi. 25'inde teslimat birimine ulaştığı bilgisi verilmesine rağmen hala teslim edilmedi. Lütfen kar...

MNG Kargo Teslimat Denemesinde Olan Kargom Gelmedi.

MNG Kargo Kargoda Kaybolan Bilgisayarım Ve İlgisizlik

profile
Mevlüt
6 gün önce
311

11 Eylül 2022 tarihinde "Macbook Pro 2021 M1 Pro 512 GB 16 inç" bilgisayarımı 12 Eylül 2022 tarihinde MNG Kargo İstanbul Yeşilpınar şubesinden İzmir'deki bir arkadaşıma gönderdim. Kargo takip numaram 648474681468. Kargo işlemlerini yapan MNG Kargo çalışanına paketin içinde bilgisayar olduğunu, dikka...

MNG Kargo Kargoda Kaybolan Bilgisayarım Ve İlgisizlik
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 13 dk 16 sn
Benzer Şikayet Yaz