17 Ekim 2014
Yorum Yap
#2755896

MNG Kargo Sırf Sıkıntılı Bir Firma!

İş yerime gelen siparişim için beni aramışlar iş yerimde telefon yasak olduğu için görmemişim yaklaşık 5 dakika sonra geri arıyorum o kargo önemli geri getirir misiniz diyorum getiremem gibi havalı bir cevap alıyorum.


Şubeye gidin alın! Şubeniz nerde diyorum İnternet'e girin bakın diyor. Tamamen MNG Kargo'yu kastederek artık sizden bıktım dediğimde ise sen bana hakaret edemezsin diye bağırıyor. O kim ki bağırıyor. Ki ben tamamen kargo firmasından bıktım demek istiyorum, üstüne alındı çalışan. Şube no'sunu istiyorum vermiyor, adresi istiyorum vermiyor gidin İnternet'ten alın diye tersliyor. Sadece nerede olduğunu söylese şubenin ben gideceğim zaten. Tuhaf işler bunlar.

Özlem 739 Okunma

Cevaplar

  • Özlem'in Teşekkür Mesajı11 Mayıs 2015

    Uzun süre geçti fakat yorum yazmamışım. Firma son derece ilgili. Yetkili ile görüşme sağlandı. İlgilerine teşekkür ederim.

  • MNG Kargo Temsilcisi17 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler