Mng Kargo Sipariş Getirmeme

Yusuf Yusuf15 Şubat 12:43

antalya'dan istanbul'da yaşayan aileme yöresel ürünlerin olduğu bir koli gönderdim. babam %70 protez engellidir. kargocu arkadaşlar eve gitmeden evde olmadığınızdan kargonuz teslim edilemedi mesajı atmışlar. müşteri hizmetlerine şube şikayet kaydın açtırdım. kargo şubesi babamı arayıp kargonuz yasaklı ürünler vardı ( kargoyu patlatmışlar zeytinyağı kapalı kutuda idi) ister gelin alın isterseniz almayın biz kapıya bırakıyoruz kargonuzu diyorlar. mng kargo engelli bir insanı koyduğu durum. personelin evlere gitmeden evde yoktunuz mesajı atıyorlar daha ne diyeyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yusuf 18 Şubat 14:36

Müşteri hizmetlerinden 17.02.2020 tarihinde arandım. Arayan arkadaş utanmasa engelli babanız suçlu gitmediği için demediği kalmadı. Hanım efendi adama hakaret varı konuşmuşlar diyorum ee ama yasaklı ürün göndermişsiniz diyor. Kargo ücretini alırken eve götüreceğiz diye al sonra yalan dolan ile evde yoktunuz de. Kargoyu nasıl atıyorlar her gün görüyoruz. Kargoyu patlat ürünü dök kırılsın sonra eee bunda yasaklı ürün var. İnternetten Hepsiburada'dan defalarca market alışverişi yaptım sıvıda aldık hiç yasak demediniz. Madem ki yasak bundan sonra her kargonun içine bakın öyle gönderin ücreti alalım sonra götürmeyiz diyeceksiniz. Ben bir daha sizinle çalışmayacağım hatta internet sitelerinden gelen kargo MNG ise kargoyu dahi almayacağım iade edeceğim. Bir daha da pişkin ve ukalaca konuşmak için aramayın.

MNG Kargo Logo MNG Kargo 18 Şubat 11:30

Değerli Müşterimiz, MNG Kargo olarak göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü siz değerli müşterimize teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanılamamıştır. Gönderinize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak sizinle tekrar iletişime geçiyor olacağız. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

profile-icon Yusuf 15 Şubat 14:18

Müşteri hizmetleriniz kayıt açmaktan size geri dönüş yapılacaktır demekten başka bir şey yapmıyor. Siz yetkililere sesleniyorum: başka bir ilde yaşasanız engelli bir babanız olsa ve siz yediğiniz şeylerden bir evlat olarak onlara da gönderseniz (65 lira kargo ödeyerek ) kargonuzu güzelce paketleseniz kırılacak etiketleri yapıştırarak gönderseniz. Gönderdiğiniz kargo firması eve gitmeden evde yoktunuz teslim edilemedi mesajı atsa engelli babanızın telefonuna bakmasa. Siz diğer gün müşteri hizmetlerini arasanız durumu izah etseniz ve şubeniz ürünlerin olduğu koliye zarar verip kolinizdekileri kırıp ister gelin şube den alın isterseniz almayın dese engelli babanıza vicdanınız sızlar mı. Kargonuzu şube kapısına bırakacağım oradan alın isterseniz dese. Bunlar iş etiğine taşımacılık yasalarına uyar mı. Bundan sonra MNG Kargo bizim için bitmiştir.

MNG Kargo Logo MNG Kargo 15 Şubat 13:02

Değerli Müşterimiz, Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır. Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler