Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

MNG Kargo Siirt Şubesi Şikayet

profile
Esra
21 Eylül
286

Merhabalar. Bu sorunu hep yaşadığım ve çevremde yaşadığı için artık yazmak gereği duydum. Siirt MNG Kargo şubesi gönderileri Siirt valiliğine salı günü dışında getirmiyor. Neden diye sorduğumuzda kapsam dışı bir yer olduğu bahanesi sunuluyor. Siirt'in en işlek en kalabalık mahallesinin nasıl kapsam dışı olduğunu anlayamamakla beraber salı günü neden kapsam dışı olmadığı ayrı bir muamma. Biz çalışan insanlar olarak evde olmadığımızdan iş adresimizi vermek zorunda kalıyoruz. Bir de olayın bir yolunu bulmuşlar ve salı günü dışında gelen kargolar için gün içinde teslimat kodu yollayıp tüm gün bekletip bilgi vermeden ilgili satış sitesi üzerinden teslimat yapılamamıştır veya alıcıya ulaşılamamıştır gibi nedenler yazılmaktadır. Dün teslim almam gereken içinde bozulabilecek yiyecek maddesi olan ürün için bugün aynı şekilde davranan Siirt şubesini aradığımda profesyonelliğe sığmayan tabiri caizse sinir hoplatan ve karşıdaki müşteri değil de beş yaşındaki bir çocukmuş gibi muamele eden bir personelle karşılaştım. Kargo ücreti ödediğimizi fakat gelip kendimiz aldığımızı bunun hakka sığmayacak bir durum olduğunu hem bizim hem de satıcı olan (en çok küçük esnafın) getirme ücreti ödediğini fakat hizmeti alamadığını bunun marka adını zedelediğini söylediğim. Mesai saatine kadar teslim edilmediği takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağımı bildirdiğimde ise ne yaparsam yapayım bir yere varamayacağımı söyledi isterseniz dava açın dedi. Kendim ve iş arkadaşlarım adına Siirt MNG Kargo şubesinden şikayetçiyim.

profile
1 Destek
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 12 dk 51 sn
MNG Kargo Logo
21 Eylül 14:25
Esra
Esra
23 Eylül 16:16

Değerli MNG Kargo merkez çalışanları, yukarıdaki şikayetimden sonra Zarife Hanım tarafından arandım çok güzel bir şekilde iletişim kurdunuz benimle sorunumu en geç gün içinde çözeceğinizi bildirdiniz. Fakat ne mevzubahis kargomla ilgili sorunum çözüldü hala elime geçmedi üstüne üstlük şu an MNG Kargo Siirt şubesinde iki kargom daha bekliyor. Arama zahmetinde bile bulunulmadı. İçinde yiyecek maddesi bulunan kargolarım dünden beri (cuma) şubede bekliyor. Ve öteki salı günü getirilmek veya getirme hizmet ücreti ödenmiş olmasına rağmen tarafımdan gidip alınması bekleniyor. MNG Kargo merkez nasıl bir yaptırım uygular bilmem ama MNG Siirt şube çalışanları burda at koşturuyor. Bilginize...

Esra
Esra
27 Eylül 13:46

Dün (salı) MNG Kargo tarafından 8 gündür bekletilen kargolarım toplu şekilde getirildi. Ben de içinde yiyecek maddesi olduğu için teslim almadan kontrol etmek istediğimi belirttim. Kontrol ettim o sırada yan bankta sinmiş şekilde oturan ve bizi izleyen bir kişiyi fark ettim. Firma sahibi olduğunu anlayınca şikayetimi bildirmek için onunla konuşmaya başladım fakat karşımda liyakat sahibi birini bulacağımı umarak yapmaya başladığım bu konuşma beyefendinin mahalle ağzıyla cevap vermesi ve hiçbir ilgisi olmayan bana sadece eşya taşımak için yardım eden arkadaşıma sataşınca iş hakarete ve memuriyetimize varan tahrik edici konuşmalara kadar gitti. Olaya Kamu Kurumunda bulunduğumuzdan kurum polisi müdahale etti ve karakola gittik. Hayatımızda karakol yüzü görmemiş olan ve Devlet memuru olan bizler ifade verdik ve çıktık. Sonrasında firma sahibi olan şahsın bulunduğumuz yere özel aracıyla (kargo aracı dışında) geldiğini ve sadece bizim için orada olduğunu öğrendik. Dünden beri MNG Kargo merkezden aranıyorum karakolluk olduk sonra konuşalım dediğim andan (dün) beri arayan soran yok. Ben MNG Kargo Merkez e soruyorum bu kadar memnuniyetsiz müşteri ve karakola uzanan bu olaydan sonra bayiliğini verdiğiniz şahıs hala bu işi devam ettirecek mi. Bu fert için hiç mi bir yaptırım olmayacak? Yoksa bu şube gibi sizde mi müşteriye değer vermiyor ve onları kaybetmekten korkmuyorsunuz?

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

MNG Kargo Çalışan Saldırısı Ve Mağduriyeti!

profile
Kübra
05 Kasım
1.336
"Böyle bir çalışanı ben şikayet etmezsem kimse şikayet etmez ise marka itibarınız zedelenebilirdi. Bu denli ilgilenip sonuçlandırdığınız için teşekkür ederim. Hala sizinle çalışabiliyor olmaktan çok memnunum. Küçük işletmeme de yardımcı olduğunuz için Öncelikle yayalar şubesi Ebru hanım ve Ozan beye Çok teşekkür ederim. Ve geride kalan tüm ekibe teşekkür ederim."
MNG Kargo Çalışan Saldırısı Ve Mağduriyeti!
42 Yorum

MNG Kargo 814915380530 Numaralı Gönderimin Kayıp Olması

profile
Seferiye
17 Ekim
81

814915380530 numaralı takip gönderi ile 20.07.2023 tarihinde robot süpürgem tamirden geri gönderilmişti. Fakat 21.07.2023 tarihinde MNG kurye elemanı e** g** tarafından paket tarafıma teslim edilmemiştir. E** g** o gün tüm ürünleri alıp kaçtığı bilgisi verildi ve karşılığında tanzim talebinde bulunu...

MNG Kargo 814915380530 Numaralı Gönderimin Kayıp Olması
MNG Kargo 814915380530 Numaralı Gönderimin Kayıp Olması
MNG Kargo 814915380530 Numaralı Gönderimin Kayıp Olması

MNG Kargo Adrese Teslim Paketleri Teslim Etmiyor

profile
E.hakan
14 Ekim
46

5 ayrı takip numarası ile yani 5 gönderim ücreti verilmesine rağmen ve adrese teslim olmasına rağmen ödeme ona göre yapılmıştır. Paketleri getiren firma elemanı paketleri eve teslim edemeyeceğini söyleyerek eve teslim etmemişlerdir. Üstelik asansör düz ayak ve araçla asansörün 2,5 metre önüne gelmes...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
MNG Kargo Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 12 dk 51 sn
Benzer Şikayet Yaz