12 Eylül 2013 #2009309

MNG Kargo Şahsıma Teslim Edilmeyip Hasarlı Çıkan Kargo!

N11.com sitesinden 1 ad.led tv satın aldım. MNG Kargo ile şahsıma gönderilen kargo fatura adresinde ismim olmasına rağmen aynı iş yerinde olan bir başka kişiye imza karşılığı teslim edilmiştir. Söz konusu tv nin ambalajında hasar olduğunu görünce MNG kargoyu aradım ve 2 gün sonra geldiler. Ambalajda hasar olduğuna dair Tutanak tuttuk ancak n11.com firması teslim alındığı anda tutanak tutulmadığı için ambalaj içinde ekranı çatlak olan 1200 tl değerindeki tv yi iade almadı.


MNG Kargo genel müdürlüğünden görüştüğüm H** hanımefendi teslimat adresi aynı zamanda işyeri olduğundan benden başka aynı yerde çalışan bir başkası da kargomu teslim alabilirmiş. Netice çatlak tv bana kaldı 1200 tl.

Mehmet 796 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet21 Ekim 2013

  MNG kargo şirketince tarafıma ulaşılmış zarar tazmin dilekçesi vermem istenmişti, söz konusu dilekçeyi verdim bir buçuk ay olacak nerede ise ben hala bekliyorum.Kimseden bir haber yok daha ne kadar beklerim bilemem

 • Mehmet23 Eylül 2013

  MNG kargo şirketince tarafıma ulaşılmış zarar tazmin dilekçesi vermem istenmiştir.Geçen hafta içerisinde söz konusu dilekçeyi verdim bir hafta olacak bekliyorum.

 • Mehmet13 Eylül 2013

  Bilgisiz birbiri ile çelişen açıklamalarda bulunan çalışanlarınız sayesinde günlerdir sinir harbi yaşıyorum.Şubede ki çalışan haber verdiğimiz gün gelip hasar durum tespit tutanağı tutsa idik bu sorunlar olmayacaktı.haber vermemize rağmen 2 gün sonra adrese gelmiştir.

 • Mehmet13 Eylül 2013

  İşin özü mng kargo firması kurallarına uyup söz konusu kargoyu bizzat şahsıma teslim etse idi detaylı olarak inceleyecek böyle bir olumsuzluğa meydan vermeyecektim.Ayrıca şirketimizde şirket adına gelen kargolar herhangi bir personel tarafından teslim alınıyor ancak şahıs adına gönderilen kargolar bizzat personelin kendisi tarafından teslim alınmaktadır.(ÖRN;Kredi kartı gibi)

 • Mehmet13 Eylül 2013

  Tarafıma ulaşıldığı takdirde daha detaylı belgeli bilgi verebilirim.

 • MNG Kargo Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön